Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Juniorzy starsi > Liga Małopolska
ME: Cracovia - Piast 1-02010-05-27 13:20:00

Młoda Cracovia wygrała z Młodym Piastem Gliwice 1-0 i tym samym przerwała serię trzech porażek.

W niedzielę 30 maja, w ostatnim spotkaniu w sezonie, młodzieżowcy Pasów zmierzą się w Warszawie z Młodą Legią.

Cracovia - Piast Gliwice 1-0 (0-0)

1-0 Sosnowski 81
Sędziował Robert Marciniak (Małopolski ZPN). Żółte kartki: W. Łuczak - Winiarczyk, Sienkiewicz. Widzów 100.
CRACOVIA: Szwiec - Kupiec (89 Witek), Sosnowski, M. Łuczak, Wieczorek (31 Wilk) - Baliga, W. Łuczak, Dynarek, Pieniądz - Tomczuk (46 Snadny), Kaliciak (86 Terlik).
PIAST: Kasprzik - Blaszke, Bodzioch, Bukowski, B. Sopel, Winiarczyk, Koziołkiewicz, Przybylski (59 Sienkiewicz), Mrożek (26 Hałgas), Mucha, Staszewski.

Zwycięstwo podopiecznym trenera Marcina Sadko dała bramka Łukasza Sosnowskiego w 81. minucie. Dynarek wbił piłkę z rzutu wolnego, a Kasprzik popełnił fatalny błąd. "Wypluł" piłkę przed siebie, a stojący obok Sosnowski wbił ją do siatki.