Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy starsi > II liga (Wieliczka) JS
PPN Wieliczka: Turniej im. Karola Demczuka (6)2012-03-01 11:57:00

Hala w Niepołomicach była miejscem kolejnej serii meczów II turnieju halowego im. Karola Demczuka, zasłużonego zawodnika, trenera, wychowawcy młodzieży i działacza Podokręgu Piłki Nożnej w Wieliczce.


JUNIORZY
Grajpek Grajów - Nadwiślanka Nowe Brzesko 0-5
Wawrzynianka - Contra Sułków 4-2
Piłkarz Podłęże - Czarnochowice 11-3
Grajpek Grajów - Wawrzynianka 2-0
UKS Sygneczów - Piłkarz Podłęże 6-1
Grajpek Grajów - Złomex Branice 3-0 walkower
Contra Sułków - Złomex Branice 3-0 walkower

1. Nadwiślanka             9   27   57-7
2. UKS Sygneczów       7   21   47-8
3.  Grajpek                   11   21   31-21
4. Wilga                        10   18   28-29
5. Gwiazda                     8   16   24-14
6. Wawrzynianka          9   15   22-24
7. Wieliczanka              9   14   22-20
8. Piłkarz                      10   12   35-37
9. Strażak                      9     7    9-28
10. Contra                   10    7    9-30
11. Czarnochowice     7     1   16-47
12. Złomex                    9     0     6-40

Czołówka klasyfikacji strzelców:
27 - Patryk Oraczewski (Nadwiślanka)
15 - Kamil Małek (Piłkarz)
14 - Patryk Lidwin (UKS Sygneczów)
13 - Kamil Kuzikowski (UKS Sygneczów)
9 - Dawid Juszczak (Wilga)
7 - Rafał Chlebda (Czarnochowice), Kamil Kłoda (Nadwiślanka), Sebastian Mrózek (Gwiazda), Dawid Wołoszyn (Wawrzynianka)
6 - Wojciech Batko (UKS Sygneczów), Dawid Bereta (Piłkarz), Eryk Godzik (Grajpek), Sebastian Klimczyk (Wieliczanka), Piotr Niciarz (Nadwiślanka), Marcin Obarzanowski (UKS Sygneczów), Patryk Stós (Piłkarz)

TRAMPKARZE
Strażak Kokotów - Puszcza Niepołomice 0-6
Piłkarz Podłęże - Contra Sułków 0-1
KS Rajsko - Puszcza Niepołomice 0-11

1. Puszcza                  6    18   34-4
2. Piłkarz                     7    15   22-16
3. Czarnochowice      8    13   19-13
4. Gdovia                    8    12   21-13
5. Contra                     7    12   16-12
6. Grajpek                   6    10   25-14
7. Strażak                    6     9    9-23
8. Wieliczanka            7      3   10-31
9. KS Rajsko               7     0     5-35

Czołówka klasyfikacji strzelców:
11 - Dawid Szewczyk (Puszcza)
8 - Andrzej Dębowski (Grajpek), Piotr Leśniak (Grajpek), Grzegorz Lupa (Czarnochowice)
7 - Grzegorz Mietła (Puszcza)
6 - Patryk Gawłowicz (Puszcza), Daniel Hankus (Grajpek)
5 - Mateusz Banasiuk (Gdovia), Mateusz Lebiest (Strażak)
4 - Adam Bednarski (Gdovia), Szczepan Goliński (Contra), Kamil Klimek (Piłkarz), Krzysztof Stós (Piłkarz), Dawid Wróbel (Czarnochowice)

MŁODZICY
Wilga Golkowice - Puszcza Niepołomice 3-1
KS Rajsko - Wilga Golkowice 11-0
Wawrzynianka - Piłkarz Podłęże 2-0
KS Rajsko - Puszcza Niepołomice 6-0

1. KS Rajsko            10    25     48-8
2. Wawrzynianka       9    19     24-9
3. Nadwiślanka I       9    19     20-14
4. Nadwiślanka II      9    14     20-15
5. Wilga                     10   12     12-38
6. Piłkarz                     9     4      8-16
7. Puszcza                  8     0      7-41

Czołówka klasyfikacji strzelców:
19 - Kamil Kamiński (KS Rajsko)
13 - Tomasz Nawrot (Nadwiślanka I)
10 - Piotr Mocherek (Nadwiślanka II)
8 - Krystian Płaszewski (Wawrzynianka)
6 - Marcin Buda (KS Rajsko), Sławomir Galus (Wawrzynianka), Jakub Kostrz (KS Rajsko), Jakub Skalski (Wawrzynianka)
5 - Adrian Pycia (Wilga), Adrian Sędzik (KS Rajsko)

cst/AW




REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty