Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy starsi > II liga (Wieliczka) JS
Juniorzy Gdovii wracają do II ligi2012-06-05 15:48:00

Juniorzy Gdovii awansowali do wielickiej II ligi juniorów starszych. Zespół, którego szkoleniowcem jest Krzysztof Obrał, na kolejkę przed końcem rozgrywek zapewnił sobie awans.


Drużyna z Gdowa w ostatnim meczu (2 czerwca) na wyjeździe wygrała pewnie z Wiślanką Grabie aż 5-1, a bramki zdobyli: Adrian Palonek 3, Waldemar Kaleta i Grzegorz Kulma.

Juniorzy z Gdowa w tym sezonie wielickiej III ligi zanotowali 14 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki.

Skład drużyny juniorów Gdovii Gdów:
Adrian Łapczyński, Arkadiusz Palonek, Mateusz Słabosz, Dawid Stopa, Dominik Feliks, Mateusz Radwański, Waldemar Kaleta, Tomasz Tkaczyk, Grzegorz Kulma, Przemysław Gawlik, Andrzej Stopka, Dominik Długosz, Damian Czyrnek, Michał Górka, Marcin Mrozowski, Adrian Palonek, Kamil Kaleta, Dominik Rozwadowski, Paweł Wójtowicz, Bartłomiej Zegarliński, Jakub Oberwan, Seweryn Stawarz, Bartłomiej Niedziułka, Łukasz Tyrański, Michał Tobiasz.
Trener: Krzysztof Obrał. Kierownik drużyny juniorów: Bartłomiej Kaleta.

Krzysztof Obrał (trener juniorów Gdovii Gdów):
- To był bardzo ciekawy sezon. Mam nadzieję, że dobrą grą potwierdziliśmy, iż zasługujemy na grę w II lidze. W trakcie rozgrywek były trudne momenty, chociażby przegrana w Wawrzeńczycach i Koźmicach, jednak chłopaki potrafili udźwignąć trud spotkań ligowych, za co im dziękuję. Cieszy zaangażowanie wszystkich zawodników oraz dobra atmosfera jaka towarzyszyła nam na co dzień. Cieszymy się z awansu, bo Gdovia powinna grać w II lidze juniorów starszych. Na koniec chciałbym podziękować kibicom, którzy wspierali nas wspaniałym dopingiem na każdym meczu w Gdowie.


kr


g1.jpg
g2.jpg
g3.jpg
g4.jpg
g5.jpg
g6.jpg
g7.jpg
g8.jpg
g9.jpg
g10.jpg


REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty