Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy starsi > II liga (Wieliczka) JS
Wieliczka: Turniej im. Karola Demczuka (3)2012-02-08 21:08:00

W Wieliczce rozegrano kolejne mecze II turnieju halowego im. Karola Demczuka, który był zasłużonym zawodnikiem, trenerem, wychowawcą młodzieży i działaczem Wielickiego Podokręgu.


JUNIORZY

Contra Sułków - UKS Sygneczów 1-7
Grajpek Grajów - Czarnochowice 5-1
Gwiazda Brzegi - Wilga Golkowice 0-4
UKS Sygneczów - Czarnochowice 9-2
Grajpek Grajów - Strażak Kokotów 5-2
Contra Sułków - Wilga Golkowice 0-3
Strażak Kokotów - Gwiazda Brzegi 1-7

1. UKS Sygneczów     6   18   41-7
2. Nadwiślanka           4   12   25-3
3.  Grajpek                   6   12   22-13
4. Wilga                        6    12   16-16
5. Gwiazda                  6    10   19-13
6. Wawrzynianka        4     9    12-8
7. Piłkarz                      6     9    16-14
8. Strażak                     8     7     9-25
9. Wieliczanka             4     5     6-3
10. Contra                    8    4     4-26
11. Czarnochowice     6    1    13-36
12. Złomex                  4     0     6-25

Czołówka klasyfikacji strzelców:
14 - Patryk Oraczewski (Nadwiślanka)
12 - Kamil Kuzikowski (UKS Sygneczów)
11 - Patryk Lidwin (UKS Sygneczów)
8 - Dawid Juszczak (Wilga)
7 - Sebastian Mrózek (Gwiazda)
5 - Wojciech Batko (UKS Sygneczów), Rafał Chlebda (Czarnochowice), Eryk Godzik (Grajpek), Piotr Jaroś (Grajpek), Kamil Małek (Piłkarz), Marcin Obarzanowski (UKSygneczów), Patryk Stós (Piłkarz)
4 - Daniel Chwaja (Gwiazda), Daniel Dębowski (Grajpek), Artur Dubil (Czarnochowice), Damian Kowal (UKS Sygneczów), Jakub Kozik (Gwiazda)

TRAMPKARZE

Czarnochowice - Gdovia 2-1
Gdovia - Grajpek Grajów 1-4
Grajpek Grajów - Czarnochowice 1-1

1. Czarnochowice      6    13    16-6
2. Piłkarz                     4   12   19-6
3. Grajpek                   6    10    25-14
4. Gdovia                    7     9    18-13
5. Contra                    6     9    15-12
6. Strażak                    5     9      9-17
7. Puszcza                  2     6     6-3
8. KS Rajsko             4     0     5-18
9. Wieliczanka           6     0     7-31

Czołówka klasyfikacji strzelców:
8 - Andrzej Dębowski (Grajpek), Piotr Leśniak (Grajpek)
7 - Grzegorz Lupa (Czarnochowice)
6 - Daniel Hankus (Grajpek)
5 - Mateusz Banasiuk (Gdovia), Mateusz Lebiest (Strażak)
4 - Adam Bednarski (Gdovia), Szczepan Goliński (Contra), Kamil Klimek (Piłkarz), Krzysztof Stós (Piłkarz), Dawid Szewczyk (Puszcza)

MŁODZICY

KS Rajsko - Wawrzynianka 1-0
Wilga Golkowice - Nadwiślanka I Nowe Brzesko 0-3
Nadwiślanka II Nowe Brzesko - Piłkarz Podłęże 1-0
Wawrzynianka - Wilga Golkowice 4-1

1. KS Rajsko            5     12     14-4
2. Nadwiślanka II     5     10     11-4
3. Wawrzynianka      6     10     14-8
4. Nadwiślanka I      5     10     10-7
5. Piłkarz                    5       4       5-8
6. Puszcza                2       0       2-8
7. Wilga                     4       0      1-18

Czołówka klasyfikacji strzelców:

7 - Kamil Kamiński (KS Rajsko), Tomasz Nawrot (Nadwiślanka I)
6 - Krystian Płaszewski (Wawrzynianka)
4 - Sławomir Galus (Wawrzynianka), Piotr Mocherek (Nadwiślanka II),
3 - Tomasz Mocherek (Nadwiślanka II), Dariusz Pyrczak (KS Rajsko), Jakbu Skalski (Wawrzynianka)

cst/aw




REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty