Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > IV liga (Kraków-Wadowice)
Nowak opuścił Karpaty i poprowadzi Orła Myślenice2013-07-08 16:09:00

Robert Nowak, tak jak zapowiadał, zrezygnował z dalszego prowadzenia czwartoligowych Karpat Siepraw. Od nowego sezonu będzie szkolił drużynę piątoligowego Orła Myślenice, w którym zastąpił Pawła Karasia.

- O moim przyjęciu oferty zadecydowały sobotnie rozmowy z prezesami, ale tak na dobrą sprawę trenerem Orła jestem od dzisiaj. Dlaczego się zdecydowałem przenieść do Myślenic? Tu jest świetna baza, klub ma ambicje. cały czas się rozwija i jest bardzo dobra praca z młodzieżą - powiedział dla portalu sportowetempo.pl szkoleniowiec. 

Orzeł rozpocznie przygotowania do nowego sezonu 15 lipca, a pierwszym sparingpartnerem będzie 20 lipca Kalwarianka.


Jako piłkarz 44-letni Nowak grał w Dalinie Myślenice (wychowanek), Garbarni, Jordanie Zakliczyn i Karpatach Siepraw. Jako trener prowadził zespoły Dalinu Myślenice (juniorzy młodsi), Jordanu Zakliczyn (w ciągu 7 lat awans z seniorami od B klasy do V ligi), Karpat Siepraw, Gościbi Sułkowice, Jordanu, Dalinu (2. miejsce za Garbarnią) i ponownie Karpaty (od 6.09.2011, drugie miejsce w IV lidze). Wraz z Jackiem Mrozem pracował w 2011 r. z reprezentacją Małopolski w Regions' Cup.

Co ciekawe - Robert Nowak przez 17 lat był związany z Dalinem, a teraz spróbuje sił w coraz prężnieszym lokalnym rywalu.

(AnGo)


nowe
Robert Nowak - nowy trener Orła Myślenice. Fot. AnGo


nowak_2721.jpg
dsc_8637.jpg


WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty