Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > IV liga (Kraków-Wadowice)
Dalin wygrał w południe ze Świtem2013-03-16 19:29:00

Dziś w samo południe na sztucznej murawie w Myślenicach odbył się mecz sparingowy, w którym drużyna gospodarzy, czyli Dalin, pokonała 2-0 Świt Krzeszowice po bramkach Nowaka i Kowalskiego.

Dalin od początku dłużej utrzymywał się przy piłce i miał więcej z gry, lecz nie przekładało się to na bramki. Dopiero po 30 minutach do siatki gości trafił Dariusz Nowak popisując się świetnym uderzeniem z rzutu wolnego. Od tego momentu myśleniczanie się rozkręcili i po pięciu minutach podwyższyli na 2-0. Tym razem świetne dośrodkowanie Banaszkiewicza wykorzystał Michał Kowalski.

W drugiej połowie na placu gry zameldowali się zawodnicy rezerwowi drużyny z Myślenic, podkręcili oni tempo, a zmęczeni zawodnicy z Krzeszowic nie stwarzali żadnego zagrożenia. Dalin mógł podwyższyć wynik, jednak karnego nie wykorzystał Tomasz Kaczor. Piłka uderzyła w poprzeczkę i odbijając się od ziemi bardzo możliwe, że przekroczyła linię bramkową, jednak sędzia tego nie zauważył.

DALIN: Dziedzic (46 testowany) - Słonina, Kowalski, Senderski, Tokarz, Banaszkiewicz, Nowak, Niedźwiedź, Kaczor, Masiuda, Adamski. Grali także Górka, Wojtan, Kasprzyk, Kostruch, Biel oraz juniorzy Serafin i Kaczmarczyk.