Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > IV liga (Kraków-Wadowice)
Iskra sporo strzela w sparingach2013-02-19 08:48:00

Na boisku krakowskiego Nadwiślanu ze sztuczną nawierzchnią trzecioligowy Bocheński KS przegrał w meczu kontrolnym z czwartoligową Iskrą Klecza.

Piłkarze Iskry po wysokiej wygranej z Młodą Wisłą 5-2 znów się rozstrzelali, choć po pierwszej połowie nic na to nie wskazywało. Podopiecznym grającego trenera Filipa Niewidoka wystarczyło 25 minut, aby zaaplikować rywalom cztery bramki.

Iskra Klecza - Bocheński KS 4-2 (0-1)

Bramki: Kukieła 2, D. Stopa, Kryjak - Kmak, Górecki

ISKRA: Kawaler – Dudała, Witek, Drechny, S. Stopa – Rzeszutko, Wasilewski, Wysogląd, Kryjak – Woźniak, Kukieła oraz Niewidok, Węgrzyn, D. Stopa, Tekiela, Sobala.

BKS: Czapla – Wasyl, Motak, Marut (Potańczyk), Lewicki (Kupiec) – Czapeczka, Kozieł, Górecki, Szkotak – Turczyn (Boris Tataw), Kmak.