Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > III liga (Kraków-Kielce)
Beskid przybliżył Szreniawę do spadku z III ligi2013-05-19 10:30:00

Beskid Andrychów - Szreniawa Nowy Wiśnicz 3-1 (2-0)

1-0 Knapik 25
2-0 Moskała 36
2-1 Pazurkiewicz 60
3-1 Adamus 90

Sędziował Kowalski (Kielce). Żółte kartki: Kaczmarczyk, Knapik - Rodzaj. Czerwona kartka: Rodzaj (72, 2. żółta)
BESKID: Kudłacik - Tarabuła (81 Galos), Nahle, Kliber, Kapera - Adamus, Kaczmarczyk, Rupa, Chowaniec - Moskała (88 Jurczak), Knapik (90 Wandzel).
SZRENIAWA: Choma - Rodzaj, Krzak, Mikołajczyk, Kupiec (72 Rębilas) - Witek, Stokłosa, Wardęga (38 Kasprzyk), Kokoszka - Dunaj (77 Juras), Pazurkiewicz.

Jeśli ktoś myślał, że andrychowianie w konfrontacji z najsłabszym zespołem rozgrywek spoczną na laurach, ten był w błędzie. Nawałnica miejscowych miała przełożenie na gole. Zapracowali na nie do spółki Moskała z Knapikiem. Gdyby ten drugi miał lepiej ustawiony celownik, rozmiary wygranej mogłyby być bardziej okazałe.

Goście po zmianie stron złapali kontakt, ale nie poszli do przodu. Liczyli raczej na błędy andrychowian. Ci jednak ich nie popełnili. Wystarczyło, że goście w końcówce podeszli nieco do przodu, natychmiast dostali trzecią bramkę.


Wiśniczanie nie pokusili się o sprawienie niespodzianki i przegrali już piąte spotkanie z rzędu. Taka passa w połączeniu z regularnym zdobywanie punktów w ostatnim czasie przez Janinę Libiąż i BKS Bochnia sprawia, że szanse zespołu na utrzymanie zmalały już do minimum.

szreniawanowywisnicz.futbolowo.pl/wrot
WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty