Strona główna > Sporty zimowe > Skoki narciarskie
MŚ w lotach narciarskich: Brąz biało-czerwonych
13.12.2020 21:58 -

Złoty medal drużynowych MŚ w lotach narciarskich dla Norwegii, srebro dla Niemiec, a brąz dla Polski.

więcej »
Karl Geiger mistrzem lotów
12.12.2020 23:13 -

27-letni Niemiec Karl Geiger został mistrzem świata w lotach narciarskich. Drugiego w klasyfikacji, Norwega Halvora Egnera Graneruda, wyprzedził o... 0.5 pkt. Najlepszy z Polaków, Piotr Żyła, był siódmy.

więcej »
Piotr Żyła najlepszym lotnikiem na Kulm
15.02.2020 19:21 -

33-letni Piotr Żyła wygrał loty narciarskie na austriackiej skoczni Kulm. To jego drugi w karierze triumf w PŚ, poprzednio wygrał w 2013 r. na Holmenkollen w Oslo.

więcej »
Stoch i Kubacki na podium w Zakopanem
26.01.2020 19:24 -

Kamil Stoch triumfatorem konkursu skoków narciarskich o Puchar Świata w Zakopanem. Na podium znalazł się także Dawid Kubacki, który był trzeci. Biało-czerwonych przedzielił Austriak Stefan Kraft.

więcej »
Dawid Kubacki królem Turnieju Czterech Skoczni
06.01.2020 22:59 -

29-letni Dawid Kubacki triumfatorem 68. Turnieju Czterech Skoczni!!! Dziś w przepięknym stylu wygrał ostatni, czwarty konkurs w Bischofshofen i nie dał się wyprzedzić w klasyfikacji generalnej.

więcej »
Biało-czerwona niedziela w Zakopanem
19.08.2019 08:31 -
więcej »
Skoczkowie z Pucharem Narodów, ale bez Horngachera
24.03.2019 12:50 -

W Planicy zakończył się sezon w skokach narciarskich, biało-czerwoni sięgnęli po Puchar Narodów, a Kamil Stoch zajął trzecie miejsce w Pucharze Świata. Z pracy z kadrą zrezygnował Austriak Stefan Horngacher, zastąpi go Czech Michal Doleżal.

więcej »
Triumf biało-czerwonych w Planicy
24.03.2019 08:52 -

W słoweńskiej Planicy finiszuje Puchar Świata w skokach narciarskich. Konkurs drużynowy po raz pierwszy w historii wygrali Polacy. Dzień wcześniej Piotr Żyła była trzeci.

więcej »
W szalonym konkursie: złoto dla Kubackiego, srebro dla Stocha!
02.03.2019 07:44 -

Po raz pierwszy w historii na podium MŚ w skokach narciarskich stanęli dwaj Polacy. Stało się to w jednym z najbardziej zwariowanych konkursów, a zwyciężył Dawid Kubacki przed Kamilem Stochem.

więcej »
MŚ: Biało-czerwoni bez medalu
24.02.2019 18:53 -

Biało-czerwoni nie obronili tytułu mistrzów świata w skokach narciarskich. W drużynowym konkursie na skoczni Bergisel w Innsbrucku zajęli dopiero czwarte miejsce. Zwyciężyli Niemcy przed Austriakami i Japończykami.