Strona główna > Sporty zimowe > Short track > Wiadomości Short track
Short track: Maliszewska bez medalu
07.03.2021 22:27 -

Polska reprezentacja nie zdobyła medalu podczas MŚ w short tracku. Sztafeta kobiet była piąta, Nikola Mazur dwukrotnie ósma, a Natalia Maliszewska miała nieudany start. Liderka naszej kadry odpadła w ćwierćfinale 500 i 1000 m.

więcej »
ME: Srebro Natalii Maliszewskiej
24.01.2021 19:58 -

25-letnia Natalia Maliszewska zdobyła podczas ME w łyżwiarskim short tracku srebrny medal na dystansie 500 m. Królową zawodów w Gdańsku była Holenderka Suzanne Schulting (23 l.), która zwyciężyła na trzech dystansach i w wieloboju.

więcej »
Zmarła Lara van Ruijven
10.07.2020 23:41 -

W wieku 27 lat zmarła Lara van Ruijven, mistrzyni świata w łyżwiarskim short tracku.

więcej »
Natalia Maliszewska z brązem
25.01.2020 21:25 -
więcej »
Niepowodzenie Natalii Maliszewskiej
10.03.2019 09:16 -

Nie udał się Natalii Maliszewskiej występ na mistrzostwach świata w short tracku, które rozpoczęły się w Sofii. Polka, triumfatorka Pucharu Świata na 500 m, nie zdołała nawet awansować do półfinału w tej konkurencji.

więcej »
EYOF 2019: Monika Skinder mistrzynią w sprincie
14.02.2019 23:41 -
więcej »
Natalia Maliszewska z Pucharem Świata
09.02.2019 21:32 -

Natalia Maliszewska zapewniła sobie Puchar Świata w short tracku na dystansie 500 m.

18.03.2018 16:03 -

Natalia Maliszewska zdobyła pierwszy w historii medal dla Polski podczas MŚ w łyżwiarskim short tracku. 22-letnia Polka, reprezentująca Juvenią Białystok, wywalczyła w Montrealu srebro w wyścigu na 500 m.