Strona główna > Inne > Wiadomości inne
Sagan zwycięzcą Tour de Pologne (FOTO)
06.08.2011 19:10 -

Słowak Peter Sagan (Liquigas) dzięki drugiemu miejscu na finiszu ostatniego etapu 68. Tour de Pologne UCI World Tour został triumfatorem całego wyścigu. Sprint w Krakowie padł łupem Niemca Marcela Kittela (Skil-Shimano).

więcej »
TdP: Zaatakował ubiegłoroczny triumfator
05.08.2011 19:37 -

VI etap 68. Tour de Pologne wygrał ubiegłoroczny triumfator - Irlandczyk Daniel Martin. Na górskiej trasie wokół Bukowiny Tatrzańskiej wyprzedził on na finiszu Holendra Wouta Poelsa, Włocha Marco Marcato i najlepszego z Polaków - Przemysława Niemca.

więcej »
TdP: Sagan potwierdził klasę w Zakopanem
04.08.2011 19:38 -

Peter Sagan pokazał ponownie, że nie ma na niego mocnych, gdy dochodzi do finiszu z mniejszej grupki. Mistrz Słowacji reprezentujący barwy Liquigasu wygrał swój drugi z rzędu etap i objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej 68. Tour de Pologne UCI World Tour.

więcej »
Ryszard Świerad nie żyje
04.08.2011 07:37 -

Podczas zgrupowania w Spale przed rozpoczynającym się jutro Międzynarodowym Memoriałem Władysława Pytlasińskiego zmarł nagle Ryszard Świerad.

więcej »
TdP: Sagan zwyciężył i objął prowadzenie
03.08.2011 19:22 -

Peter Sagan z ekipy Liquigas okazał się najlepszy na czwartym etapie z Oświęcimia do Cieszyna podczas 68. Tour de Pologne UCI World Tour. Mistrz Słowacji wygrał z przewagą trzech sekund i został nowym liderem imprezy.

więcej »
Brązowy medal Katarzyny Anioł
01.08.2011 00:26 -

W strugach deszczu odbyły się w w Brzozowie XXV Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w łucznictwie. Sukces zanotowała Katarzyna Anioł z Grota Zabierzów, która zdobyła brązowy medal.

więcej »
Giermaziak zwyciężył w Porsche Supercup
31.07.2011 18:33 -

Niewiele ponad rok po rozpoczęciu startów w serii Porsche Supercup towarzyszącej wyścigom Formuły 1, polski zespół VERVA Racing Team oraz Jakub Giermaziak odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo w tym trudnym i prestiżowym cyklu.

więcej »
TdP: Niemiec najszybszy w Warszawie
31.07.2011 13:42 -

68. Tour de Pologne wystartował. Najszybszy na I etapie, z Pruszkowa do Warszawa (101.5 km), okazał się niemiecki kolarz Marcel Kittel.

więcej »
Kościuszko punktuje w Finlandii
30.07.2011 21:42 -

Do jeszcze szybszej jazdy polską załogę startującą w Mistrzostwach Świata motywowali kibice z Polski. To między innymi dzięki ich dopingowi i flagom biało-czerwonym załoga LOTOS Dynamic Rally Team ukończyła 8. rundę MŚ i 4. zaliczaną do klasyfikacji PWRC na 5. miejscu w swojej klasie.

więcej »
Czerniak wicemistrzem świata w pływaniu!
30.07.2011 12:48 -

Doczekaliśmy się medalu na pływackich mistrzostwach świata. Konrad Czerniak, który trenuje w Hiszpanii, zdobył srebrny medal ulegając jedynie fenomenalnemu Phelpsowi!