Strona główna > Inne > Wiadomości inne
Vuelta a España: Straszna kraksa z udziałem Gołasia
26.08.2011 20:40 -

Ostatnie metry piątkowego, siódmego etapu tegorocznego wyścigu Vuelta a España okazały się bardzo pechowe dla polskiego zawodnika ekipy Vacansoleil-DCM. Michał Gołaś bardzo poważnie ucierpiał w kraksie. Został potrącony przez słynnego Tylera Farrara z grupy Garmin.

więcej »
Lucjan Błaszczyk kończy reprezentacyjną karierę
21.08.2011 22:04 -

Lucjan Błaszczyk, jeden z najlepszych polskich tenisistów stołowych w historii, ogłosił w niedzielę, że kończy reprezentacyjną karierę. Nie wystąpi w mistrzostwach Europy w Gdańsku, pierwszych w historii w Polsce.

więcej »
MŚ w kajakach: Dwa razy złoto
21.08.2011 14:30 -
więcej »
Łucznictwo: Karina Lipiarska mistrzynią Krakowa (FOTOGALERIA)
21.08.2011 11:11 -

Przy pięknej pogodzie w sobotę na torach Płaszowianki odbyły się międzynarodowe mistrzostwa Krakowa w łucznictwie współfinansowane przez  Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

więcej »
Formuła MMA: Judoka Nastula błyskawicznie rozprawił się z zapaśnikiem Wrońskim
21.08.2011 09:01 -

Podczas sobotniej gali w Koszalinie doszło do walki dwóch medalistów olimpijskich - znanego judoki Paweła Nastuli oraz zapaśnika Andrzeja Wrońskiego. Pojedynek odbył się w formule MMA i zakończył się w ciągu kilkudziesięciu sekund.

więcej »
Zmarł najlepszy polski kolarz torowy
20.08.2011 14:02 -

W wieku 64 lat zmarł w piątek we Wrocławiu, po długiej chorobie, Janusz Kierzkowski, mistrz świata (1973 r) i brązowy medalista olimpijski z Meksyku (1968) w wyścigu na 1 km ze startu zatrzymanego w kolarstwie torowym - poinformowała Polska Agencja Prasowa.

więcej »
Łucznicy o mistrzostwo Krakowa
19.08.2011 14:44 -

W sobotę 20 sierpnia na obiekcie Płaszowianki odbędą się Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa w łucznictwie.

więcej »
17-letni Dariusz Świercz idzie w ślady Kasparowa i Karpowa
17.08.2011 13:55 -

Tytuł Mistrza Świata juniorów w indyjskim mieście Chennai zdobył polski arcymistrz Dariusz Świercz z Polonii Votum Wrocław, członek Wojtaszek Comarch Team, polskiej drużyny szachowej sponsorowanej przez firmę Comarch.

więcej »
Małysz z licencją, parę błędów zrobił, ale zdał
10.08.2011 08:03 -

Najmłodszy kierowca RMF Caroline Team – Adam Małysz przystąpił wczoraj do egzaminu na certyfikat i licencję stopnia „R” Cross-Country. Test został zaliczony.

więcej »
Włoszczowska wicemistrzynią Europy
07.08.2011 13:53 -

Maja Włoszczowska zdobyła srebrny medal podczas mistrzostw Europy w kolarstwie górskim.