Strona główna > Inne > Wiadomości inne
Krakowscy bokserzy nokautują w Ameryce!
30.07.2011 07:32 -

Na ringu w amerykańskim Uncasville k. Connecticut odbyła się gala boksu zawodowego. Dwaj czołowi polscy zawodnicy wagi ciężkiej wygrali swoje starcia przez nokauty.

28.07.2011 13:04 -

Załoga LOTOS Dynamic Rally Team Michał Kościuszko i Maciej Szczepaniak wystartuje dzisiaj w Neste Oil Rally Finland, 8. rundzie Mistrzostw Świata i 4. zaliczanej do klasyfikacji PWRC. Dla polskiej załogi to trzeci w tym roku start w walce o punkty w klasyfikacji PWRC.

więcej »
Niesamowity Phelps, Korzeniowski szósty
27.07.2011 14:08 -
więcej »
Pierwszy australijski triumfator TdF?
23.07.2011 18:13 -

34-letni Cadel Evans ma szansę zostać pierwszym Australijczykiem, triumfatorem kolarskiego wyścigu Tour de France. Do ostatniego, 95-kilometrowego, etapu do Paryża wystartuje on w żółtej koszulce lidera.

więcej »
Andy Schleck nowym liderem Tour de France
22.07.2011 19:40 -

Francuz Pierre Rolland wygrał 19. etap kolarskiego wyścigu Tour de France, z Modane na szczyt Alpe d'Huez (109 km). Nowym liderem został Andy Schleck z Luksemburga, dotychczasowy przodownik Francuz Thomas Voeckler spadł na 4. miejsce.

więcej »
Diablo wybudzony ze śpiączki
22.07.2011 17:32 -

Krzysztof Włodarczyk (45-2-1, 32 KO), polski mistrz świata w kategorii junior ciężkiej, trafił w czwartek do szpitala - poinformowała tvn24.pl.

więcej »
Nastula kontra Wroński - będzie niezwykły pojedynek?
19.07.2011 13:35 -
więcej »
Hołowczyc pierwszy w olimpijskim Soczi
16.07.2011 20:17 -

Załoga ORLEN Team: Krzysztof Hołowczyc i Jean-Marc Fortin wygrała Silk Way Rally, drugą po rajdzie Dakar najtrudniejszą przeprawę cross-country rozgrywaną na bezdrożach Rosji. To pierwszy triumf polskiego kierowcy w historii tej imprezy.