Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > VI liga (Wadowice)

KP Chrzanów - MKP Unia Oświęcim 2-3 (2-0)

2-0 Wikowski 44
2-1 Boba 49
2-2 Boba 77
2-3 Barcik 90

Sędziował Łukasz Borgosz z Wadowic. Żółte kartki: Jochymek, Nowicki, Tekielak, - Nowotarski, Gajewski, Brzeziński. Widzów 80.
KP CHRZANÓW: Gielarowski - Łukasik, Antonik, Jochymek, Grzywa - Witkowski (87 Machura), Ł. Skoczylas (75 Klinkosz), Broniek, Nowicki - Tekielak (81 Radosz), Łabanowski.
UNIA: Smok - Kornaś (30 Boba), Gajewski, Rożnawski, Trawkowski - Kocoń, Nowak, Nowotarski, Barciak (75 Barcik) - Mańka, Brzeziński (46 Ortman).

Wielkie emocje zafundowali kibicom piłkarze obu drużyn. Chrzanowianie nie po raz pierwszy w tej rundzie nie potrafili utrzymać prowadzenia. Z Halniakiem z 1-0 zrobiło się 1-2, a ostatnio też prowadzili z Kalwarianką 2-0, by zremisować 2-2. - Nie wiem, czym tłumaczyć nasze ostatnie wyniki na własnym boisku - powiedział Stanisław Bogacz, kierownik drużyny KP Chrzanów. - Jakieś fatum zawisło nad nami, czy co? - pytał.

Gospodarze objęli prowadzenie po karnym, wykorzystanym przez Łukasika, podyktowanym za faul na Witkowskim, który przytomnie poszedł na zbyt lekko zagraną piłkę przez obrońcę do bramkarza.

Potem Witkowski popisał się strzałem po "długim" rogu.

Nieszczęście chrzanowian rozpoczęło się po przerwie, a w głównej roli wystąpił wprowadzony do gry Boba, który najpierw zachował najwięcej sprytu w zamieszaniu podbramkowym, a potem, po zagraniu z wolnego, uprzedził Gielarowskiego, wchodząc na pierwszy słupek.

Wygraną przyjezdnym zapewnił Krzysztof Barcik, wpychając piłkę do siatki w zamieszaniu. - Kto wie, jak potoczyłoby się to spotkanie, gdyby przy stanie 2-2, w 77. minucie, Tekielakowi udało się zamienić na gola piłkę podaną przez Klinkosza - wspomniał kierownik chrzanowian.