Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > VI liga (Kraków)

LKS Śledziejowice - Wieczysta Kraków 3-0 (1-0)

1-0 Dziedzic 15
2-0 Sieczko 50
3-0 Książek 70

ŚLEDZIEJOWICE: Włodarczyk - Makieła, Sieczko, Bieda, Postawa - Krauss (85 Żurek), Antas, Pacanowski, Michalczyk (75 Podsiadło) - Dziedzic (60 Książek), Myszkowski (69 Kwiecień).

- Mecz ustawiła nam dość szybko zdobyta bramka, a także czerwona kartka (za dwie żółte) jaką otrzymał zawodnik Wieczystej w 30. minucie - powiedział Rafał Mazur, trener Śledziejowic.

Pierwszego gola gospodarze zdobyli w 15. minucie. Michalczyk wrzucił piłkę z kornera, a Dziedzic głową skierował ją do siatki. W I połowie obaj ci zawodnicy mieli ponadto po jednej szansie bramkowej. Michalczyk trafił w słupek, a Dziedzic po pięknej akcji uderzył przewrotką, ale bramkarz gości złapał futbolówkę na linii.

Po przerwie miejscowi dominowali wyraźnie. Podwyższył Sieczko w zamieszaniu po rzucie rożnym, a wynik ustalił Książek, który dostał prostopadłe podanie i z boku, z 7-8 metrów, strzelił obok bramkarza. Ponadto dwukrotnie w słupek przymierzył Michalczyk, a Pacanowski z ok. 30 m trafił w spojenie. Krakowianie praktycznie nie oddali w II połowie celnego strzału.