Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > VI liga (Kraków)

Płomień Jerzmanowice - Pcimianka Pcim 0-5 (0-5)

0-4 Piotr Muniak 15
0-5 Adrian Ignyś 20
PCIMIANKA:
Kipek (46 K. Muniak) - Pandyra (46 Kuboń), Filipek, Mackiewicz, Łukasik - Moskal, Wolski, Marszalik (46 Chmiel), Salawa - Ignyś, P. Muniak.

Pcimianka do Jerzmanowic jechała w roli faworyta po ostatnich dwóch wygranych, ale chyba nikt się nie spodziewał, że tak łatwo i wysoko wygra. Po 20 minutach było już 5-0!

Pierwszego gola zdobył Paweł Mackiewicz uderzeniem głową po dobrze wykonanym rzucie wolnym. Kolejne dwie bramki uzyskał Adrian Ignyś. Niebawem Piotr Muniak pewnie strzelił w sytuacji jeden na jeden i było 4-0. W 20. minucie Ignyś ustalił wynik na 5-0.

19-letni Adrian Ignyś ustrzelił w tym meczu tzw. hat-trick, a w ostatnich 3 meczach zdobył dla Pcimianki 6 bramek.

Po golu na 5-0 mecz praktycznie się zakończył. Pcimianka, pewna zwycięstwa, trochę zwolniła tempo. Zawodnicy się rozluźnili i czasem grali nieco egoistycznie, gdyż każdy chciał strzelić bramkę. Do końca goście mieli przewagę, jednak wynik nie uległ już zmianie.

W następnej kolejce czeka pcimian dużo trudniejsze zadanie. Do Pcimia przyjeżdża lider z Jaśkowic.