Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > VI liga (Kraków)

Pcimianka Pcim - Płomień Jerzmanowice 3-0 (1-0)

1-0 Marek Marszalik 15
2-0 Marek Marszalik 75
3-0 Jakub Burtan (karny)

Od początku zarysowała się przewaga Pcimianki, która w miarę szybko strzeliła bramkę. W 15. minucie Marek Marszalik strzałem z 18 metrów umieścił piłkę w siatce. Błąd popełnił bramkarz gości, gdyż strzał był lekki i spokojnie powinien go obronić. Kolejne minuty to dalsza przewaga gospodarzy, którzy nie wykorzystali kilku niezłych szans. Rywale nie mogli sobie poradzić z dobrze grającą obroną Pcimianki.

Pierwsze 10 minut drugiej połowy to nieznaczna dominacja Płomienia, z której niewiele wynikało. Później znowu zaczęła przeważać Pcimianka, która w drugiej połowie grała jeszcze lepiej niż w pierwszej. Długo nie mogła jednak strzelić drugiego gola, choć okazji było dużo. Dopiero w 75. minucie Marek Marszalik wyszedł na czystą pozycję i pewnie umieścił piłkę w siatce lobując bramkarza. Na 3-0 podwyższył Jakub Burtan strzałem z rzutu karnego. Faulowany był Damian Salawa.