Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > VI liga (Kraków)

Pcimianka Pcim - Gościbia Sułkowice 3-1 (3-1)

3-0 Włodarczyk 40
3-1 ??? 43

PCIMIANKA: Flak - Bajak (30 Bryl), Czarnota, M. Dziadkowiec, Burtan - Kuboń, P. Muniak, M. Marszalik, Cichoń (75 Panuś) - Salawa (80 D. Muniak), Włodarczyk.

Mecz był jednostronny, toczył się pod dyktando Pcimianki.

Pierwsze dwa gole dla gospodarzy zdobył Salawa, oba po dośrodkowaniach Burtana. W jednym przypadku napastnik z Pcimia strzelił głową, a w drugim uderzył po "długim". Na 3-0 podwyższył Włodarczyk w zamieszaniu podbramkowym - z bliska pakując wślizgiem do siatki piłkę, która stanęła w kałuży... Goście uzyskali honorową - jak się okazało - bramkę tuż przed przerwą, po błędzie Marszalika, który niepotrzebnie "kiwał" się i stracił futbolówkę na rzecz rywali.

Po przerwie nadal dominowała Pcimianka, która miała kilka okazji. Dwóch nie wykorzystał Włodarczyk, a jednej 16-letni D. Muniak, strzelając z 5 m obok słupka. Broniący bramki miejscowych trzeci bramkarz Flak nie miał w tym meczu za wiele roboty.