Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > V liga (Kraków II)

Pogoń Skotniki - Tramwaj Kraków 2-6 (0-3)

1-5 ???
1-6 Hajto
2-6 ???
TRAMWAJ: Mosór - Suślik, Szura, Grochola, Urban - Hajduk, Isaid, Lebiest (60 Karoń), Mazanek - Kękuś (80 Makówka) - Wiśniewski (72 Hajto).

W swoim dwunastym meczu Tramwaj zdobył pierwsze punkty, od razu trzy. Krakowianie pokonali na wyjeździe przedostatnią w tabeli Pogoń Skotniki aż 6-2.

- Mam nadzieję, że teraz może być już tylko lepiej. Uśmiech powrócił na twarze zawodników - skwitował pierwsze zwycięstwo Grzegorz Plata, trener Tramwaju.

Goście strzelili pierwszą bramkę bardzo szybko. Hajduk wrzucił z prawej strony piłkę na pole karne, a silny wiatr zaniósł ją do.. bramki, w dodatku w same "widły". Podwyższył także Hajduk, który po rzucie wolnym Grocholi ze środka boiska głową skierował futbolówkę do siatki. Kolejne trafienie zanotował po indywidualnej akcji Mazanek, strzelając szpicem w "krótki" róg.

Po przerwie Tramwaj kontynuował festiwal strzelecki. Najpierw dalekie podanie z obrony dostał Kękuś, przyjął piłkę na pierś i uderzył celnie z półobrotu. Później Hajto zakończył akcję Hajduka, a po przerwie na gola dla Pogoni trafił jeszcze raz, tym razem po indywidualnym przeboju.