Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > V liga (Kraków II)

V liga (Kraków II): Hejnał Krzyszkowice - Wiślanie Jaśkowice 3-2 (2-2)

2-1 ??? 25

2-2 Ankowski 32 (wolny)

3-2 ??? 80

WIŚLANIE: Chmura - Lachowski (46 Wilkoński), Maciej Morawski, Michał Morawski, Łukasik (40 Sady) - Rzeszótko, Ankowski, Kazek, Natkaniec - Węgrzyn (80 Meus), Wcisło.

Wiślanie zaczęli wyśmienicie, bo już w 1. minucie objęli prowadzenie po bramce Wcisły. Bardzo szybko sami wyrównali, samobójcze trafienie zaliczył Maciej Morawski. Później Hejnał zdobył gola bez pomocy gości, a następnie miał doskonałą szansę na podwyższenie z karnego. Chmura popisał się jednak skuteczną obroną, po czym na 2-2 z wolnego trafił Ankowski.

W II połowie więcej sytuacji mieli piłkarze z Jaśkowic, ale zwycięską bramkę uzyskali gospodarze, wykorzystując po kontrze okazję sam na sam.

- Warunki do gry były bardzo trudne. Nie mieliśmy przy tym szczęścia, bo parę razy w dobrych sytuacjach piłka stawała w wodzie... - skwitował Janusz Morawski, działacz i piłkarz Wiślan.