Płomień Jerzmanowice - Spójnia Osiek-Zimnodół 0-6 (0-5)

Sędziował Grzegorz Przybylski. Żółta kartka: Zgoda. Widzów 80.
PŁOMIEŃ
: Szlachta (46 Krzywda) - Zgoda, Bień (33 Kozera), Niedziółka, Pączek - Śladowski, Szwajcowski, P. Polak (46 Paweł Fuksiewicz), Tucharz - Pogan (46 Piotr Fuksiewicz), Mirek.
SPÓJNIA: Pietrzyk, D. Glanowski, Kordaszewski, Kołodziejczyk, K. Glanowski (75 Biernat), Szwagrzyk (60 Pychno), Mróz, Ziarno, Porębski (75 Gawełczyk), Porębski, Kasprzyk, Tukaj (46 Czarnota).

W ciągu zaledwie 17 minut (między 20. a 36.) gospodarze stracili aż pięć goli i było w zasadzie po meczu. - Pierwszy trzy gole to prezenty dla rywali, czyli nasze błędy, kiksy, niecelne podania - mówi Józef Grzyb, prezes Płomienia. Kolejne dwie bramki padły w bardzo podobny sposób: zarówno Kasprzyk, jak i Tukaj przelobowali bramkarza zza szesnastki. Po I połowie Tukaj miał na koncie hat-trick i - skoro spotkanie było już rozstrzygnięte - po przerwie już się nie pojawił na boisku. Goście mogli w pierwszych 45 minutach zdobyć więcej goli, byli zdecydowanie lepsi.
W II połowie gra się wyrównała, Płomień nie poddał się. Szwajcowski i Zgoda próbowali zaskoczyć bramkarza Spójni strzałami z dystansu, ale żaden z nich nie był na tyle groźny, by znaleźć się w bramce. Wynik na 6-0 dla przyjezdnych ustalił na 5 minut przed końcem Kasprzyk. Po jego uderzeniu z 20 metrów piłka odbiła się od obrońcy i po rykoszecie wpadła do siatki.