Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > V liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie - Tramwaj Kraków 3-1 (0-1)

0-1 Guc 25
1-1 Janus 50
2-1 Anioł 65 (samob.)
3-1 Guzik 80
Sędziował Krzysztof Budnik (Nowy Sącz). Żółte kartki: Łabuś - Płoskonka. Widzów 150.
ORZEŁ
: Betleja, Bieńkowski, Załęga, Wajda, Janus, Chryczyk (60 Grzywczyk), Wolak, Petho (80 Boroń), Guzik, Połomski (85 Fijałek), Łabuś.
TRAMWAJ: Wolski, Mateusz Kowalski (46 Ilkow), Michał Kowalski, Anioł, Suślik, Wojsa (60 Płoskonka), Kękuś, Mitka, Guc, Obrzut (60 Ptak), Wrzodek (69 K. Kowalski).

W pierwszej połowie Tramwaj grał defensywie licząc na skuteczne kontry. Faktycznie, jedna się udała i po strzale Guca goście objęli prowadzenie.
Orzeł przeważał optycznie i ta taktyka w końcu święciła triumf. Zaraz po przerwie miejscowi wyrównali. Po rzucie rożnym w wykonaniu Wolaka, Janus głową trafił do siatki. Drugi gol dla Orła padł po samobójczym trafieniu Anioła, który był naciskany przez napastników zespołu gospodarzy. Przy stanie 2-1 goście zaatakowali, chcąc odrobić stratę, a wtedy Orzeł skontrował. Wygraną ekipy z Piasków Wielkich przypieczętował Guzik, który przedryblował dwóch obrońców i wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem.
Te cztery sytuacje, które zakończyły się bramkami były najważniejsze w meczu, poza nimi nic godnego uwagi się nie wydarzyło.