Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > V liga (Kraków-Wadowice)

Świt Krzeszowice - LKS Śledziejowice 3-0 (2-0)

3-0 Paweł Gawęcki 70
ŚWIT: Bury - Derejko, Ibrahim Ali, Woźniak, Ficek - Krzysiak (72 Mikrut), Pindiur (76 Podobiński), Krzyściak (85 Mirek),   Marszałek (85 Funek) - Deryniowski, Gawęcki.

ŚLEDZIEJOWICE: Techmański - Bochenek, Gajda, Maliński, Michalik (46 Sieczko) - Wojewoda (50 Kurdybacha), Pałka, Domagała, Michalczyk - Dziedzic (70 Makieła), Myszkowski.

Co o spotkaniu pisze tomek.95 ze strony gksswitkrzeszowice.futbolowo.pl

Mecz był w miarę wyrównany, ale to krzeszowiczanie w piątej minucie za sprawą Deryniowskiego wyszli na prowadzenie. Po bramce nastąpił okres słabszej gry z obu stron. W 40 minucie Świt prowadził 2-0, a bramkę strzelił Paweł Gawęcki. Druga połowa to lekka przewaga Świtu, który stwarzał sobie lepsze sytuacje bramkowe. Jedną z najlepszych miał Mateusz Marszałek, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem minimalnie chybił. W 70 minucie było już 3-0, a gola znów strzelił Paweł Gawęcki. Kilka minut później znakomitą sytuacje miał Ryszard Krzyściak, lecz w sytuacji jeden na jeden z Techmańskim - podobnie jak wcześniej Marszałek - nie trafił w bramkę.