Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > V liga (Kraków-Wadowice)
Tramwaj wygrywa ze Skotnikami2010-02-08 03:11:00

W rozegranym w sobotę na stadionie Nadwiślanu sparingu drużyna Tramwaju pewnie pokonała Pogoń Skotniki.

Tramwaj Kraków - Pogoń Skotniki 2-0 (1-0)

1-0 Ptak 20 (karny)
2-0 Obrzut 60
TRAMWAJ:
Wolski, Miśtal, Kowalik, Anioł, Wawrzeń, Kowalski, Suślik, Kękuś, Żurek, Płoskonka, Ptak, Gudz, Mitka, Wrzodek, Obrzut oraz zawodnicy testowani.
POGOŃ: Ludwikowski - Musiał, Liszka, Kozłowski, Strug – Karpierz, Dziedzic, Stępiński, Dobroch - Kozuba, Różycki oraz Braś, Gołębiowski, Kamiński, Sikora, Skowroński, Wykręt, Żyła + zawodnicy testowani.

W 20. minucie sfaulowany został w polu karnym szarżujący Wrzodek, a jedenastkę  plasowanym strzałem obok słupka wykorzystał Ptak. Po przerwie swoją przewagę piłkarze Tramwaju udokumentowali tylko jedną bramką, bramkarza Pogoni główką pokonał Obrzut. Zwycięstwo mogło być bardziej okazałe ale skuteczność w tym dniu nie była mocną stroną zawodników Tramwaju. Wypomniał to swoim podopiecznym po spotkaniu trener Jacek Mróz, który po raz kolejny bacznie obserwował również nowych zawodników testowanych przed rozgrywkami.

Dla Tramwaju był to już trzeci sparing, wcześniej pokonał Śledziejowice 2-1 i Bronowiankę 3-0. W sobotę 13 lutego kolejnym rywalem będzie ekipa Słomniczanki.

Pogoń Skotniki rozegra kolejny sparing w sobotę 13 lutego z LKS Śledziejowice (godz. 18).