Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > III liga (Kraków-Kielce)

Puszcza Niepołomice - Naprzód Jędrzejów 7-1 (3-0)

5-0 Kmak 55
6-0 Kmak 72
6-1 Fryc 76
7-1 Włodarczyk 83
Sędziował Michał Fudala (Brzesko). Żółte kartki: Michał Morawski, Kusia, Włodarczyk - Puchrowicz, Kubicki, Olszewski. Widzów 200.

PUSZCZA: Kwedyczenko - Orłowski, Świstak (42 Gaudyn), Lewiński, Orzechowski - Marcin Morawski, Kusia, Michał Morawski, Piotr Morawski - Kmak (75 Dutka), Zubel (69 Włodarczyk).
NAPRZÓD: Misztal - Szota (46 Olszewski), Milcarz, Dudek, Ziółkowski - MOjecki (69 Kubicki), Szymański (57 Samburski), Puchrowicz, Motyczyński (46 Sarr) - Ł. Gajda, Fryc.

Puszcza Niepołomice bezlitośnie skarciła Naprzód Jędrzejów za katastrofalne błędy w obronie. Bohaterem spotkania był rządzący ofensywą i skuteczny Rafał Kmak, zdobywca trzech goli, między innymi dzięki temu podopieczni Tadeusza Piotrowskiego wygrali aż 7-1. Dla Naprzodu to 10. porażka w sezonie.

Pierwsza stracona przez gości była symboliczna dla pozostałych. Szota właściwie podał piłkę Kmakowi pod nogi. Cóż miał doświadczony gracz Puszczy z nią zrobić, jeśli nie przymierzyć do celu. Była 13. minuta meczu. Do przerwy Puszcza prowadziła 3-0, po kolejnych golach: P. Morawskiego i Zubela i losy meczu były właściwie rozstrzygnięte. Niepołomiczanie nie zamierzali jednak oszczędzać dużo słabszego technicznie rywala. Po przerwie strzelali Kusia (chyba najładniej w meczu), Kmak głową, jeszcze raz Kmak i Włodarczyk. W 76. minucie Naprzód też zdobył bramkę, ale przy końcowym wyniku trudno nazwać trafienie Fryca honorowym....