Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > III liga (Kraków-Kielce)

Naprzód Jędrzejów - Glinik Gorlice 4-1 (1-1)

2-1 Iwański 55
3-1 Gajda 65
4-1 Iwański 73

Sędziował Rafał Rzeszutek (Świętokrzyski ZPN).

Od początku przewagę mieli gospodarze, jednak to Glinik pierwszy strzelił gola. W 31. minucie sytuację sam na sam wykorzystał Wojciech Chorobik i płaskim strzałem pokonał bramkarza Naprzodu. Po stracie bramki, która padła po jednej z nielicznych akcji Glinika, miejscowi nadal przeważali. W 42. minucie, po zagraniu ręką obrońcy gości, sędzia podyktował karnego, którego zamienił na gola Tomasz Iwański.

Po zmianie stron Naprzód ciągle atakował, gole były tylko kwestią czasu. W 55. minucie wyszedł na prowadzenie po trafieniu Iwańskiego. 10 minut później ładnym strzałem z 20 m popisał się Karol Gajda i było 3-1. Wynik ustalił w 73. minucie Tomasz Iwański, który był w tym meczu najlepszy na boisku. Warto też wyróżnić Jakuba Kowalskiego.