Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > II liga (wschód)

Okocimski KS Brzesko - Stal Rzeszów 2-2  (0-2)

0-1 Fabianowski 10
0-2 Fabianowski 34
1-2 Popiela 87
2-2 Urbański 88

Sędziował Sławomir Pipczyński (Radom). Żółte kartki: Kostecki, Trela - Iwanicki, Majda, Rzucidło. Widzów 800
OKOCIMSKI: Trela - Szymonik, Urbański, Jagła (25 Czerwiński), Wawryka - Pyciak, Kostecki (64 Popiela), Darmochwał, Łytwyniuk - Kisiel (46 Pisarik), Trznadel.
STAL: Wietecha - Hus, Duda, Rzucidło, Lebioda - Krauze (75 Weres), Reiman, Jedryas (57 Maca), Iwanicki - Fabianowski, Wójcik (62 Majda).

Dopiero w ostatnich chwilach meczu ze Stalą Rzeszów II-ligowy Okocimski Brzesko uratował na swoim boisku punkt. Do 86 minuty przegrywał 0-2, po cym w dwie minuty strzelił dwie bramki, więc rzeszowianie mają czego żałować...