Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > B klasa (Kraków IV)

Spartak Charsznica - Sparta Skrzeszowice 3-1 (2-1)

1-0 Andrzej Rdest 8
2-0 Tomasz Borgiasz 12
2-1 ??? 27
3-1 Łukasz Misiek 75

Spartak już po 12 minutach prowadził 2-0. Pierwszego gola zdobył Andrzej Rdest, który dobił strzał Tomasza Borgiasza. Podwyższył właśnie Borgiasz, z podania Przemysława Kostrzewy. Kwadrans później goście uzyskali kontaktowe trafienie. Gra była w tym okresie wyrównana, a pod koniec I połowy goście nawet mieli lekką przewagę.

Po przerwie gra toczyła się w środku pola. W 55. minucie Sparta miała znakomitą szansę na wyrównanie, ale nie wykorzystała karnego. Świetną interwencją popisał się bramkarz drużyny z Charsznicy Bartłomiej Mucha. Od tego momentu gospodarze przejęli inicjatywę i na kwadrans przed końcem odskoczyli na bezpieczny dystans. Gola - uderzeniem z 30 m w "okienko" zdobył Łukasz Misiek.