Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > B klasa (Kraków IV)

Jaxa Jaksice - Olimpia Czaple Wielkie 0-4 (0-1)

0-2 Robert Byczek 47
0-3 Piotr Kozieł 59
0-4 Mariusz Włodarczyk 71

Sędziował Tomasz Żelazny.

Gospodarze mieli w I połowie przewagę, próbowali pokonać bramkarza rywali m.in. z rzutów wolnych, ale bez efektu. Tymczasem gola, w 36. minucie, zdobyła Olimpia. Jego autor, Robert Byczek, zaraz po przerwie poprawił i było już 2-0 dla gości. Zespół z Jaksic atakował, chcąc odrobić stratę, i niebawem stracił z kontry trzecią bramkę. Wynik ustalił w 71. minucie kapitan Olimpii Mariusz Włodarczyk.

W ciągu następnych 5 minut piłka trzykrotnie trafiała w słupek - dwa razy po uderzeniach Kozieła i Włodarczyka z Olimpii oraz raz po strzale zawodnika z Jaksic. Goście mieli w ostatnim kwadransie bodaj pięć "setek", gdyby je wykorzystali doszłoby do pogromu miejscowych.