Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > B klasa (Kraków IV)

Jaxa Jaksice - Spartak Charsznica 2-4 (2-1)

2-2 Rafał Sokół 46
2-3 Rafał Sokół 65
2-4 Mateusz Ziebro 90+2

Wkrótce więcej

Mecz zaczął się bardzo dobrze dla gospodarzy. Już w 2. minucie po błędzie bramkarza Spartaka Wojciech Świdziński trafił do siatki. Pół godziny później wyrównał Grzegorz Smoliński z podania Tomasza Borgiasza. Ale zespół z Jaksic błyskawicznie po raz wtóry objął prowadzenie. Kamil Kopeć wykorzystał błąd obrońcy i do przerwy było 2-1.

W II połowie, w ciągu 20 minut, dwa gole dla drużyny z Charsznicy zdobył Rafał Sokół. Najpierw celnie główkował po centrze Łukasza Karolczuka z kornera, a następnie oddał precyzyjny strzał zza pola karnego. Gospodarze próbowali kontrować, ale nie udało im się doprowadzić do remisu. Mecz był wyrównany, ale w w końcówce uwidoczniła się przewaga Spartaka, który w doliczonym czasie przypieczętował zwycięstwo. Strzelec, Mateusz Ziebro, skorzystał z dalekiego podania bramkarza Tomasza Smolińskiego, który tym samym zrehabilitował sie za niefortunną interwencję z początku meczu.