Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > B klasa (Kraków IV)

Jastrzębiec Książ Wielki - Milenium Radziemice 3-0 walkower

Na boisku: 2-3 (0-2)

Gole dla gospodarzy: Robert Rosół, Radosław Pawłowski

Gospodarze "zawalili" sobie mecz w I połowie, kiedy mieli multum okazji i mogli prowadzić wysoko, a tymczasem jedyne dwa gole zdobyli goście... Po przerwie gra się wyrównała, Jastrzębiec dwa razy zdobywał kontaktową bramkę (na 1-2 i 2-3), ale dogonić rywali już się nie udało.

Walkower dla lidera

Lider B klasy (gr. IV) - Jastrzębiec Książ Wielki zwiększył przewagę nad rywalami po rundzie jesiennej. Stało się tak, gdyż w przegranym meczu z Milenium Radziemice 2-3 (rozegranym 25.10.2009) w drużynie gości wystąpił Łukasz Świdziński, który nie odbył pełnej kary za czerwoną kartkę. W efekcie wynik został zweryfikowany przez Komisję Gier Podokręgu Kraków, przyznano walkower 3-0 dla Jastrzębca.