Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > B klasa (Kraków IV)

Jaxa Jaksice - Sparta Skrzeszowice 3-3 (2-3)

Sędziował Grzegorz Malada. Widzów 50.
JAXA:
Surma - Sroga, D. Kopeć, Włodarczyk, Balik (25 K. Świdziński, 60 P. Grządziel) - Rolka, Król, Maniak, Pardała - Sado, W. Świdziński.

SPARTA: P. Ząbczyński - Niedospiał, Madejczyk, Czarnecki, Sawiński - M. Ząbczyński, M. Szota, Jaszczak (60 Jędrzejek), Wójcik - P. Kowalczyk, A. Szota (70 M. Kowalczyk).

Sprawiedliwy remis, drużyna z Jaksic ambitnie walczyła o zwycięstwo, mimo iż goście prowadzili 3 razy. Za każdym razem gospodarze wyrównywali, po raz trzeci w 66. minucie - po pięknym uderzeniu Huberta Maniaka z wolnego z ponad 20 metrów. Ten sam zawodnik nie wykorzystał karnego w 29. minucie (przy stanie 1-2), jego strzał obronił bramkarz Sparty.

W ekipie miejscowych odczuwalny był brak Kamila Kopcia, który pauzował za żółte kartki.