Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > B klasa (Kraków III)

Iskra Czułów - Topór Aleksandrowice 4-1 (2-1)

Gole dla Iskry: Waśnik 2, Wilkosz, Hajduga

Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy składnie rozgrywali swoje akcje. Jedną z nich na bramkę zamienił Hajduga. Później na boisku było trochę chaosu, a Topór zdołał wyrównać. Przed przerwą Waśnik został sfaulowany w polu karnym, sam poszkodowany wykorzystała jedenastkę i było 2-1.

Po zmianie stron w dalszym ciągu toczyła się zacięta walka. Goście próbowali strzelić bramkę wyrównującą, jednak defensorzy Iskry z powodzeniem radzili sobie z akcjami Toporu. W 65. minucie Faron idealnie podał do Waśnika, który nie miał problemu z umieszczeniem piłki w siatce, strzelając trzeciego gola dla gospodarzy. Wynik spotkania w 80. minucie ustalił Wilkosz, asystę przy tym trafieniu zaliczył Bałys.