Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > B klasa (Kraków III)
Lot Balice - Tęcza Piekary na sztucznej trawie2010-05-14 15:17:00

Opady deszczu stanowczo pogorszyły stany boisk. Działacze Lotu Balice zmienili godzinę i miejsce spotkania potyczki 19. kolejki z Tęczą Piekary (B klasa Kraków, grupa III). Mecz rozegrany zostanie w niedzielę, 16 maja, nie o godzinie 14:00 jak to było zaplanowane, lecz o 15:30 w Krakowie przy ul. Szablowskiego, na sztucznej nawierzchni.
W poprzedniej rundzie mecz w Piekarach zakończył się porażką 1-2 podopiecznych Grzegorza Kaduli. Do przerwy Tęcza prowadziła 1-0, lecz w drugiej połowie pozwoliła sobie strzelić dwie bramki.
W tej rundzie Piekary są po 3 meczach bez porażki. Lot tych meczów rozegrał o jeden więcej, a w swoich statystykach zapisał trzy zwycięstwa i jedna porażka ze Sportowcem aż 8-2.
Tabela weryfikuje obie drużyny następująco. Tęcza Piekary zajmuje 4. miejsce z 26 punktami, a Balice mają 22 punkty, jeden mecz rozegrany więcej, zajmują 6. lokatę.