Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > B klasa (Kraków III)

Fitball Szklary - Potok Więckowice 2-3 (0-1)

0-2 Szczurzydło 60

0-3 Wąs 63 (karny)

1-3 Trólka 72

2-3 Goraj 89

Sędziowali: Rafał Krzysiek oraz Artur Śliwa i Paweł Grochal.  Żółte kartki: Goraj - Skwarczeński, Szczurzydło. Widzów 15.

FITBALL: Żelazny - Szczepański, Trólka, Woźniak, W. Karcz (83 B. Karcz) - Chachór, Kaczor (70 Bosak),  Goraj, Kawa - Wadowski (60 Pogan), Krupa (83 Gajowski).
POTOK: Woźniak - Czajowski, Kucharczyk, Skwarczeński, Zapała - Wąs, Jędrzejowski, Kapelan, Gęsiorek (90 Dziedzic) - Szczurzydło, Zegarek (75 Rumian).

W pierwszej odsłonie spotkania zdecydowanie lepszą drużyną byli goście. W 9. minucie Czajowski wykorzystał złe ustawienie w bramce Żelaznego i strzałem z 35 metrów zdobył prowadzenie dla swojej drużyny. Później goście stwarzali sporo okazji do podwyższenia wyniku, lecz zabrakło skuteczności pod bramką rywala. Fitbal w pierwszej połowie tylko raz poważnie zagroził drużynie Potoku, kiedy po strzale Kawy Woźniak z trudem wybił piłkę na rzut rożny.

Po przerwie, w 60. minucie, Zegarek popisał się rajdem przez pół boiska,  idealnie dograł do Szczurzydły, a ten z najbliższej odległości dopełnił formalności pewnie trafiając do siatki. Trzecia bramka to zasługa Wąsa faulowanego w polu karnym przez Trólkę. Poszkodowany sam pewnie wykorzystał podyktowany rzut karny. Kiedy wydawało się, że mecz został rozstrzygnięty bramkę, bliźniaczo podobną do pierwszej, dla gości zdobył dalekim lobem Trólka. Na 2-3 zmienił wynik meczu Goraj po indywidualnej akcji, a na wyrównanie ambitnie grającym gospodarzom zabrakło czasu.