Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > B klasa (Kraków III)

Fitball Szklary - Iskra Czułów 3-5 (2-1)

Gole: Rafał Szczepański 2, Andrzej Kawa - Robert Waśnik 3, ???, samob.

Jako pierwsi gola strzelili zawodnicy ze Szklar. Odpowiedź przyjezdnych była niemal natychmiastowa. Za faul na Waśniku sędzia podyktował rzut karny. Sam poszkodowany zamienił go na gola. Iskra stwarzała kolejne okazje do strzelenia bramki, jednak to gospodarze objęli ponownie prowadzenie. Błąd defensywy gości na gola zamienił napastnik miejscowych. Do przerwy utrzymał się wynik 2-1.

Po przerwie zawodnicy Iskry raz za razem stwarzali sytuacje bramkowe. W 20 minut trzykrotnie pokonali bramkarza Fitballa. Na 10 minut przed końcem gospodarze wykonywali rzut rożny, który udało im się zamienić na trzeciego gola. Od tego momentu w poczynania gości wkradła się nerwowość, jednak miejscowym nie udało się tego wykorzystać. W ostatniej akcji spotkania Faron idealnie podał w "uliczkę" do Waśnika, a ten nie miał problemów ze strzeleniem bramki ustalając wynik na 5-3 dla Iskry.