Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > B klasa (Kraków III)
Prokocim bliżej A klasy2009-08-14 21:57:00

W piątkowym meczu turnieju barażowego w Toniach o jedno wolne miejsce w A klasie krakowskiej Prokocim pokonał Zwierzynieckiego 2-0. W sobotę Tonianka gra z Prokocimiem, a w niedzielę ze Zwierzynieckim.

Prokocim - Zwierzyniecki 2-0 (1-0)

1-0 Sobótka 45 (wolny)

2-0 Dolczak 47
Sędziował Piotr Turcza. Żółte kartki: Maciarz, Sobótka (P). Widzów 150.
PROKOCIM
: Iwanowicz - Jędruch (73 Łozynyk), Janicki, Maciarz, Bobak - Dziedzina, Kucabiński (89 Małecki), Dolczak (78 Światowiec), Kagize -Sobótka (66 Kukawski), Glina.
ZWIERZYNIECKI: Socharczenko - Włodarz (75 Papież), Filipowski, Maj, Kowalik - Nęcka (46 Musiał), Dziura (60 Mirek), Wesołowski, Kleszcz - Kosior (70 Bobrek), Pęczek.

Prokocim rozstrzygnął mecz na swoją korzyść tuż przed przerwą i tuż po przerwie. Pierwszego gola zdobył Sobótka z wolnego zza szesnastki, podyktowanego za faul na Kagize. Drugą bramkę strzelił Dolczaqk pięknym uderzeniem z linii pola karnego w „okienko”.
„Kolejarze” wystąpili pod kierunkiem nowego trenera – Grzegorza Kmity.