Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > A klasa (Wieliczka)

Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Gdovia Gdów 1-3 (1-0)

Żółte kartki: Kaczmarski - Stawarz. Widzów 100.
WĘGRZCANKA:
Kubicki - Garycki, Kot, Kaczmarski (46 Surma), J. Świątko - Foryś (46 Szeląg), Ołowski, Nawrocki, A. Świątko - Olearczyk, Szewczyk (75 Nędza).
GDOVIA: Chwajoł - Małek, Strojek, Szczepan Mierzeński, Ł. Piwowarczyk - Pałka, Bułat, Wąsowicz, Szymon Mierzeński (75 Pieprzyk) - Stawarz (89 Gomółka), Kupiec (64 Jania).

Boisko nadawało się do gry i - mimo że cała kolejka A klasy wielickiej została odwołana - w Węgrzcach mecz się odbył.
Nie najlepiej zaczął nowy trener Węgrzcanki - Waldemar Adamczyk. Drugi mecz pod jego kierunkiem i druga porażka. Do przerwy jego nowi podopieczni prowadzili 1-0, ale w II połowie stracili trzy gole, w tym trzeciego po uderzeniu samobójczym, i przegrali 1-3.