Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > A klasa (Kraków I)

Jutrzenka Giebułtów - Bibiczanka Bibice 3-4 (1-4)

1-3 Brzeski 40
1-4 Szymski 45 (samob.)
2-4 Mazur 55 (karny)
3-4 Wołczyk 65
Sędziował Piotr Turcza. Żółte kartki: Dziuba (dwie), T. Krzywda - Brzeski, Kula, Łysek. Czerwona kartka: Dziuba (25, dwie żółte). Widzów 20.
JUTRZENKA
: Szymski - Dziuba, M. Krzywda, Gurbiel, Kowalczyk - T. Krzywda (75 Zegarek), Mazur, Ziętara (31 Zięba), Klimek (56 Federowicz) - Domagalski, Wołczyk.
BIBICZANKA: Wadowski - Palmowski, Łysek, Sasnal, Kula - Ochoński, Brzeski, Gratkowski, P. Kurczek - Wolsza, M. Kurczek.

Gospodarze od 25. minuty grali w dziesiątkę, gdyż czerwoną kartkę (2 żółte) za dyskusję z sędzią dostał Dziuba. Do przerwy prowadziła Bibiczanka aż 4-1, ale w II połowie Jutrzenka zaczęła odrabiać straty. Na 25 minut przed końcem miejscowi strzelili kontaktowego gola, ale wyrównać już nie dali rady.