Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > A klasa (Kraków I)

Michałowianka Michałowice - Prądniczanka Kraków 3-0 (1-0)

1-0 Jabłoński 30
2-0 Wojciechowski 55
3-0 Halota 80 (karny)
Sędziował Tomasz Piróg. Żółte kartki: Sienko, Wojciechowski, Dobaj. Czerwona kartka: Cichy (P, 55, faul z tyłu). Widzów 150.
MICHAŁOWIANKA
: Zieliński - Sienko, Jabłoński, Karpierz, Błaszczyk - Klęk (60 Wianecki), Halota, Wojciechowski (70 Rechemtiuk), A. Kopeć - Rodzeń (75 Luzarowski), Z. Kopeć (80 Dobaj).

Typowy mecz walki, ale tylko do 55. minuty, od kiedy goście musieli grać w dziesiątkę (czerwona kartka dla Cichego). Przegrywając 0-2 zaatakowali i nadziewali się na kontry.
Michałowianka objęła prowadzenie w 30. minucie. Po zagraniu z boku stoper Jabłoński uderzył mocno z drugiej linii, bramkarz gości nawet nie zareagował. Akcję na 2-0 zaczął Halota, jego strzał odbił bramkarz Prądniczanki przed siebie, głową piłkę do siatki dobił Wojciechowski. Wynik ustalił Halota z karnego za faul na Luzarowskim.