Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > A klasa (Kraków I)

Grzegórzecki Kraków - Juvenia Prandocin 1-2 (0-1)

1-1 Durlik 82
1-2 Piwowarski

Sędziował Krzysztof Zemuła.

JUVENIA: Dominik - Ząbczyński, Zdeb, Pater, Bursa - Natkaniec, Komenda, Kruszek, Puchała (80 Lupa) - Piwowarski, Lepiarczyk.

Walczący o utrzymanie goście objęli prowadzenie w 20. minucie. Natkaniec dośrodkował z prawej strony, piłkę przejął Piwowarski i pewnym uderzeniem z 10 metrów pokonał bramkarza. Pod koniec I połowy powinno być już 0-2, lecz doskonałej okazji nie wykorzystał Komenda, nie trafiając z bliska w bramkę. Wcześniej, w podobnej sytuacji, spudłował zawodnik Grzegórzeckiego.

Gospodarze wyrównali w 82. minucie. Juvenia zbytnio cofnęła się do obrony, co wykorzystał Durlik. Gdy już wydawało się, że nastąpi podział punktów Piwowarski wykorzystał sytuację sam na sam, zapewniając drużynie z Prandocina bardzo ważne trzy punkty