Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > A klasa (Kraków I)
Grębałowianka grała w Nowy Rok2010-01-04 23:30:00

Na noworoczny sparing, na sztucznej nawierzchni Grębałowianki, stawiło się do gry 19 piłkarzy i większość to młodzi zawodnicy klubu. Sparowali - z jednej strony drużyna juniorów starszych trenera Bielewicza, z drugiej seniorów, których pojawiło się jednak niewielu, gdyż z kadry zabrakło kilkunastu przebywających na kilkudniowym wyjeździe w Gorlicach.

Pierwszą bramkę w roku 2010 zdobył Maciej Witkowski dla seniorów w 7. minucie gry. Grano 2 x 30 minut w składach ośmioosobowych. Do przerwy seniorzy prowadzili 2-1, ale w drugiej odsłonie juniorzy brylowali i wygrali zasłużenie 9-3.

Grębałowianka (seniorzy) - Grębałowianka (juniorzy starsi) 3-9 (2-1)

Gole: Witkowski, D. Karaś, Gregorczyk - Piechnik 3, Czocher 2, Pamuła 2, Grzesik 2.

Grębałowianka, seniorzy: Kokosza - Orlewicz, W.Sendor, D. Karaś, Witkowski, Krysiński, Cecuga, Gregorczyk i Adamski.

Grębałowianka, juniorzy starsi: Marosek - Gronostajski, Pamuła, Łączny, Solecki, Grzesik, Piechnik, Gregorczyk, Czocher i Cerazy.

Zawody sędziował kierownik drużyny seniorów i wiceprezes zarządu Grzegorz Sendor.