Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > A klasa (Kraków I)
7 miesięcy za duszenie arbitra2010-05-07 20:30:00

Wynik meczu 21. kolejki A klasy krakowskiej (gr. I) pomiędzy Błękitnymi Modlnica a Bibiczanką Bibice, przerwanego w 70. minucie z powodu naruszenia nietykalności sędziego przez zawodnika drużyny gości Łukasza Śliwińskiego, został zweryfikowany z 1-0 na walkower 3-0 dla Błękitnych.

Komisja Dyscypliny Podokręgu Kraków zdyskwalifikowała na 7 miesięcy Łukasza Śliwińskiego, który - jak napisał w załączniku do protokołu arbiter Rafał Gruszecki - został ukarany czerwoną kartką za ... duszenie sędziego. Po tej napaści sędzia, zgodnie z przepisami, zakończył spotkanie.

Na 3 mecze został odsunięty za czerwoną kartkę inny zawodnik Bibiczanki - Marcin Kurczek, a lekarz tego klubu zapłaci 200 zł kary za słowa pod adresem arbitra, których zacytować bez wykropkowania się nie da...