Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Trampkarze starsi
Drugi weekend 52. HMK - grali trampkarze, orliki i żaki2012-11-22 01:54:00

Na obiektach Com Com Zone odbyły się w miniony weekend kolejne mecze 52. Halowych Mistrzostwa Krakowa. Grali trampkarze, orliki i żaki.


TRAMPKARZE

GRUPA A
Wawel Kraków - Wieczysta Kraków 0-1
0-1 Dawid Jazgar

Wawel Kraków - Wisła Kraków 3-7
Gole: Krzysztof Błoński 2, Kamil Per - Przemysław Porębski 3, Michał Szoja, Ernest Świętek, Maciej Rogóż, Olaf Nowak

Wieczysta Kraków - Krakus Nowa Huta 0-2
0-1 Bartosz Stec
0-2 Bartosz Stec

Wieczysta Kraków - Wisła Kraków 3-2
Gole: Tomasz Białowąs, Jakub Tracz, Jakub Dąbrowski - Przemysław Porębski, Bartosz Żak

Wawel Kraków - Krakus Nowa Huta 1-7
Gole: Maciej Luty - Mateusz Stec 2, Karol Łazarczyk 2, Damian Gnyla, Adrian Prajsnar, Wiktor Baranowski

Garbarnia I Kraków - Wisła Kraków 0-13
Gole: Konrad Handzlik 2, Przemysław Porębski 2, Ernest Świętek 2, Olaf Nowak 2, Michał Szoja, Maciej Rogóż, Patryk Kura, Bartosz Żak, Adam Jawor

Jadwiga I Kraków - Siemacha I Kraków 1-6
Gole: Krzysztof Smoleń - Łukasz Sikora 2, Michał Romuzga 2, Dominik Zawadzki, Rafał Górecki

Puszcza Niepołomice - Krakus Nowa Huta 0-3
Gole: Mateusz Stec, Damian Gnyla, Wiktor Baranowski

Siemacha I Kraków - Garbarnia I Kraków 8-0
Gole: Łukasz Sikora 2, Michał Romuzga 2, Kamil Pestka, Bartosz Szcząber, Dominik Zawadzki, Rafał Górecki

Jadwiga I Kraków - Garbarnia I Kraków 2-1
Gole: Arkadiusz Pępkowski, Jan Paszkiewicz - Norbert Rutkowski

Siemacha I Kraków - Puszcza Niepołomice 12-0
Gole: Sebastian Gądek 4, Kamil Pestka 2, Bartosz Szcząber 2, Dominik Zawadzki 2, Michał Romuzga 2

Jadwiga I Kraków - Puszcza Niepołomice 0-2
Gole: Konrad Sowiński, Karol Motoła

GRUPA B
Prądniczanka Kraków - Siemacha II Kraków 1-2
Gole: Kacper Wadowski - Dawid Masłowski, Błażej Radwanek

Siemacha II Kraków - Płaszowianka Kraków 3-2
Gole: Błażej Radwanek, Damian Stąpała, Wiktor Prażuch - Wojciech Kuś, Artur Zabrzeński

Prądniczanka Kraków - Płaszowianka Kraków 1-0
1-0 Michał Wojnarowski

Siemacha II Kraków - Wisła 99 Kraków 3-0
Gole: Mikołaj Ogonowski 2, Błażej Radwanek

Prądniczanka Kraków - Wisła 99 Kraków 1-5
Gole: Jakub Ptak - Jakub Łyczak 3, Krystian Kuczak, Grzegorz Kutrzeba

Płaszowianka Kraków - Strzelcy Kraków 3-1
Gole: Borys Słuszniak 3 - Rafał Witaszyk

Wisła 99 Kraków - Proszowianka I Proszowice 1-1
Gole: Kamil Oramus - Bartłomiej Kawęzowski

Milenium Skawina - Nadwiślan Kraków 0-1
0-1 Patryk Rojek

Milenium Skawina - Strzelcy Kraków 2-1
Gole: Patryk Kowalówka, Damian Gworek - Rafał Witaszyk

Nadwiślan Kraków - Proszowianka I Proszowice 3-1
Gole: Mikołaj Czwartosz, Patryk Rojek, Adrian Noworyta - Krzysztof Bździuła

Nadwiślan Kraków - Strzelcy Kraków 6-1
Gole: Patryk Rojek 4, Mikołaj Czwartosz 2 - Rafał Witaszyk

Milenium Skawina - Proszowianka I Proszowice 2-1
Gole: Kamil Grzesiak 2 - Norbert Pająk

GRUPA C
Zieleńczanka Zielonki - Prokocim Kraków 0-1
0-1 Paweł Świeczka

Zieleńczanka Zielonki - Proszowianka II Proszowice 6-2
Gole: Adrian Gil 3, Tomasz Piórkowski 2, Hubert Pietrzyk - Kamil Michalski, Grzegorz Turek

Prokocim Kraków - Clepardia Kraków 3-0 walkower

Zieleńczanka Zielonki - Skawinka Skawina 6-4
Gole: Adrian Gil 2, Kamil Knapik 2, Tomasz Piórkowski 2 - Adam Pac, Paweł Kloc, Filip Małczęć, Krystian Piskorz

Prokocim Kraków - Proszowianka II Proszowice 13-0
Gole: Michał Zapała 4, Bartłomiej Cebula 3, Adrian Baster 2, Szymon Kubik 2, Jakub Bułat, Paweł Świeczka

Wanda Nowa Huta - Clepardia Kraków 3-0 walkower

Wanda Nowa Huta - Skawinka Skawina 5-2
Gole: Ali Alnaser 2, Eryk Brożek, Damian Serafin, Michał Bohdanowicz - Adam Pac, Filip Małczęć

GRUPA D
Podhale Nowy Targ - Pogoń Skotniki 3-0
Gole: Bartosz Rokicki, Jakub Udziela, Kamil Jabłoński

Podhale Nowy Targ - Kadra MZPN dziewcząt 1-0
1-0 Bartosz Rokicki

Pogoń Skotniki - Bronowianka Kraków 4-0
Gole: Mikołaj Pyś 3, Dariusz Miga

Podhale Nowy Targ - Ekler Baranówka 4-2
Gole: Bartosz Rokicki, Jakub Udziela, Patryk Bochniarz, Przemysław Luberda - Dominik Socha, Jakub Wierzbiński

Pogoń Skotniki - Kadra MZPN dziewcząt 5-0
Gole: Mikołaj Pyś 3, Kacper Ciupek, Marcin Daniel

Orzeł Iwanowice - Bronowianka Kraków 2-0
1-0 Adrian Solecki
2-0 Adrian Solecki

Orzeł Iwanowice - Ekler Baranówka 1-2
Gole: Adrian Solecki - Dominik Socha, Jakub Wierzbiński

ORLIKI

GRUPA A
Siemacha I Kraków - Bronowianka I Kraków 4-1
Gole: Adrian Radwanek 2, Filip Pobożniak, Grzegorz Jagła - Wiktor Gołąb

Siemacha I Kraków - Krakus I Nowa Huta 6-0
Gole: Filip Pobożniak 2, Adrian Radwanek 2, Piotr Cebularz, Wiktor Stec

Bronowianka I Kraków - Krakus I Nowa Huta 1-2
Gole: Wiktor Gołąb - Miłosz Strzeboński, Norbert Sikora

Prokocim Kraków - Wawel I Kraków 2-1
Gole: Sebastian Hebda 2 - Igor Ślusarczyk

Prokocim Kraków - Wisła I Kraków 1-11
Gole: Sebastian Hebda - Eryk Olejnik 3, Jakub Galos 2, Adrian Mirecki 2, Kacper Masny 2, Alex Leśniak 2

Wawel I Kraków - Wisła I Kraków 1-3
Gole: Jakub Kasprzyk - Eryk Olejnik 2, Adrian Mirecki

GRUPA B
Zwierzyniecki Kraków - Polonia Kraków 0-2
Gole: Jan Kozioł, Maciej Łomnicki

Zwierzyniecki Kraków - Bibiczanka Bibice 0-1
0-1 Arkadiusz Świąc

Polonia Kraków - Bibiczanka Bibice 4-1
Gole: Jan Kozioł 2, Radosław Nawalany, Kacper Jelski - Arkadiusz Świąc

Garbarnia I Kraków - Piast Skawina 4-2
Gole: Kamil Karwala 2, Bartłomiej Gębala, Damian Derenda - Michał Rychlik 2

Garbarnia I Kraków - Pogoń Miechów 0-1
0-1 Adrian Podyma

Piast Skawina - Pogoń Miechów 1-2
Gole: Michał Rychlik - Marcin Zielonka, Natalia Janus

GRUPA C
AP Gołcza - Orzeł Sidzina 3-0
Gole: Jakub Drożdż 2, Dawid Miś

AP Gołcza - AZS AWF Kraków 5-0
Gole: Jakub Drożdż 2, Jakub Żmigrodzki 2, Dawid Miś

Orzeł Sidzina - AZS AWF Kraków 2-1
Gole: Jan Stępniewski, Tomasz Bednarczyk - Patryk Kaim

Krakus II Nowa Huta - Orzeł I Piaski Wielkie 1-4
Gole: Bartłomiej Podkowa - Miłosz Dutkiewicz 2, Krystian Bzdyl, Jan Ciężkowski

Krakus II Nowa Huta - Clepardia I Kraków 1-0
1-0 Szymon Grabiasz

Orzeł I Piaski Wielkie - Clepardia I Kraków 1-4
Gole: Krystian Bociek - Patryk Krzywda 2, Wojciech Gurgul, Jakub Kołodziejczyk

GRUPA E
Sokół Kocmyrzów - Wawel III Kraków 2-5
Gole: Bartosz Jakubczak 2 - Jason Fiołek 3, Bartosz Lamparski 2

Sokół Kocmyrzów - Wisła III Kraków 0-14
Gole: Kornel Krzyżak 3, Borys Kwapiński 3, Jakub Marchewczyk 3, Michał Januszewski 3, Wojciech Wróblewski, Jakub Pytlik

Wawel III Kraków - Wisła III Kraków 0-6
Gole: Wojciech Wróblewski 3, Borys Kwapiński 2, Jakub Marchewczyk

ŻAKI

GRUPA C
Borek II Kraków - Wawel II Kraków 6-1
Gole: Cezary Wilk 2, Konrad Piskorz 2, Jakub Kostek, Piotr Maź, Arkadiusz Kwiatkowski - Piotr Musiałek

Borek II Kraków - Siemacha II Kraków 2-2
Gole: Kamil Czerwiński, Jan Kuk - Dominik Matuszczyk, Bartosz Pieronkiewicz

Wawel II Kraków - Garbarnia I Kraków 1-4
Gole: Jan Janik - Maciej Wojtaszek 2, Wojciech Krol, Mateusz Satuła

Siemacha II Kraków - Garbarnia I Kraków 2-1
Gole: Kacper Węgrzyn, Natan Szmerek - Mateusz Satuła

Prądniczanka Kraków - AZS AWF Kraków 1-0
1-0 Kamil Konieczny

Prądniczanka Kraków - AP Krzeszowice 6-0
Gole: Kamil Konieczny 3, Krzysztof Wiatrowski, Kamil Figiel, Piotr Szcześniak

Podhale Nowy Targ - AZS AWF Kraków 0-0

Podhale Nowy Targ - AP Krzeszowice 8-2
Gole: Mateusz Kuchta 2, Wiktor Rudnik, Andrzej Talarek, Bartosz Furca, Patryk Kowalczyk, Dominik Żółtek, Maksymilian Wojas - Oliwier Pietrzyk 2

GRUPA D
Orzeł Piaski Wielkie - Górale Nowy Targ 1-3
Gole: Adrian Litwa - Jakub Truty 2, Wojciech Jabłoński

Orzeł Piaski Wielkie - Płaszowianka Kraków 8-1
Gole: Adrian Litwa 2, Szymon Kociołek 2, Adam Kaczmarek 2, Karol Nazimek, Hubert Stawarz - Jakub Sobczyk

Górale Nowy Targ - Płaszowianka Kraków 4-0
Gole: Piotr Batkiewicz, Wojciech Jabłoński, Filip Rozmus, Kacper Siuta

GRUPA E
Wisła II Kraków - Garbarnia II Kraków 2-1
Gole: Dawid Morys, Adrian Sikora - Oskar Grabiec

Wisła II Kraków - Cracovia III 3-0
Gole: Bartłomiej Sowa, Dawid Morys, Alex Iheanacho

Garbarnia II Kraków - Wieczysta II Kraków 1-4
Gole: Dominik Wais - Aleksander Ptak 3, Piotr Jaśko

Cracovia III - Wieczysta II Kraków 0-5
Gole: Piotr Jaśko, Mikołaj Wojtusik, Wiktor Godlewski, Mateusz Zabiegaj, Aleksander Ptak


ST




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty