Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Trampkarze starsi > III liga (Kraków A) T
Zieleńczanka górą w meczu na szczycie2012-10-02 00:11:00

W kolejnym meczu wyjazdowym trampkarze Zieleńczanki rozprawili się z kolejnym rywalem. Tym razem padło na lidera, który jak dotąd od początku rozgrywek nie zaliczył jeszcze porażki.


Jadwiga II Kraków - Zieleńczanka Zielonki 1-2 (0-1)

0-1 Piórkowski
0-2 Piórkowski
1-2 Smbatyan
ZIELEŃCZANKA: Misiałkiewicz - Synowiec, Ziętara, Prochal, Białek - Doniec, Piórkowski, Pochopień, Siesiowicz - Gil, Knapik oraz Zębala.

Zieleńczanka zagrała osłabiona brakiem najlepszego strzelca Huberta Pietrzyka, który zmaga się z kontuzją ręki. Fakt ten jednak nie przeszkodził "Koniczynkom" w zdobyciu 3 punktów, choć Jadwiga II zagrała w swoim najmocniejszym składzie wspomagana dodatkowo kolegami z pierwszej drużyny.

Goście rozpoczęli spotkanie bardzo ambitnie i walecznie, co przyniosło rezultat 25. minucie. Piórkowski pewnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. Ten sam zawodnik zdobył w drugiej połowie swoją kolejną bramkę lobując bramkarza Jadwigi po otrzymaniu świetnego podania od Gila. Gospodarze zdołali odpowiedzieć tylko raz, w doliczonym czasie.

Bartłomiej Pytlik, trener Zieleńczanki:
- Odnieśliśmy dzisiaj jedno z kluczowych zwycięstw w tym sezonie. Cieszy fakt, iż wygraliśmy mecz na boisku lidera, który wystąpił w swoim najmocniejszym składzie. W całym spotkaniu było jeszcze sporo bramkowych sytuacji po jednej i drugiej stronie, lecz piłka nie znajdywała drogi do bramki. Chciałem gorąco podziękować całej mojej drużynie za sto procent walki i zaangażowania, co sprawiło, że jak dotąd jesteśmy jedyną niepokonaną ekipą w tej grupie. Smutnym faktem jest niestety to, iż kolejny raz arbiter prowadzący zawody trampkarzy popełniał karygodne błędy nie wiedząc nawet ile trwa mecz mistrzowski na tym szczeblu rozgrywek.

Zieleńczanka
REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty