Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Trampkarze starsi > III liga (Kraków A) T
SMS na Targach Edukacyjnych2013-03-18 15:01:00

W dniach 21-23 marca Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Krakowie weźmie udział Targach Edukacyjnych - Festiwal Zawodów w Małopolsce.


- W trakcie Targów zaprezentujemy między innymi realizowane w szkole programy. Będzie można zapoznać się z systemem prowadzonych w SMS-ie treningów piłkarskich oraz realizowanym w szkole projektem Comeniusa, który umożliwia wyjazdy oraz kontakt z uczniami i zawodnikami z innych krajów. Nasi uczniowie odwiedzili już akademię piłkarską Standardu Liege oraz obserwowali treningi pierwszych zespołów Bayernu Monachium i TSV 1860 - mówi Mirosław Gilarski, dyrektor Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Krakowie.


W ramach programu COMENIUS Partnerskie Projekty Szkół „Uczenie się przez całe życie”, szkoła przygotowuje nowe projekty dla uczniów liceum i gimnazjum.


W projekcie dla gimnazjum obok SMS-u partnerami będą placówki z Holandii (Niekee), Rumunii (Şcoala Gimnazjala "Alexandru Roman” Auseu) i z Francji (Collège Ste Marie St Jean Baptiste). Do przedsięwzięcia dla liceum zaproszone zostały placówki z Belgii (Institut Provincial d’enseignement Secondaire de Hesbaye, Niemiec (Walter-Klingenbeck-Schule) oraz szkoła z Chorwacji (Srednja škola Koprivnica, która współpracuje z klubem Slaven Belupo).


- Na Targach pochwalimy się również corocznymi wyjazdami na Kresy, które łączą aspekt historyczno-edukacyjny ze sportowym - dodaje dyrektor Gilarski. W trakcie wyjazdów na Ukrainę szkoła rozgrywa towarzyskie spotkania ze znakomitymi drużynami takimi jak Karpaty Lwów, Czernomorec Odessa czy Pogoń Lwów.


- W dniach 21-23 marca będzie można poznać pełną ofertę naszej szkoły oraz porozmawiać z uczniami i trenerami - mówi Piotr Kocąb, dyrektor ds. sportowych w SMS-ie.


Na stoisku Szkoły Mistrzostwa Sportowego będą rozdawane ulotki informujące o tym jak dostać się do gimnazjum i liceum oraz Szkolny Magazyn Sportowy - czyli pismo uczniów, nauczycieli i trenerów SMS-u. Prezentowane będą interesujące materiały audiowizualne, m.in. filmowa wizytówka szkoły, pokazująca jej sukcesy sportowe i dydaktyczne.

 

Serdecznie zapraszamy na stoisko S18, które będzie zajmowała Szkoła Mistrzostwa Sportowego.

Targi Edukacyjne w Krakowie ul. Centralna 41a

 

Piotr Czajowski, SMS Kraków

Opis fotki
.
REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty