Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy starsi > Liga Małopolska JS

Krakus Nowa Huta - Orzeł Dębno 3-0 (1-0)

3-0 Kuziel 80
Sędziował Mateusz Jurgała. Widzów 50.
KRAKUS: Podstawa – Palonek, Sularz (46 Kardas), Kuligowski, Majcher (82 Sapała) – Biela, Bartosz, Kuziel, Ryszawy (80 Kubuśka) – Ciastoń (85 Daniec), Groeger (46 Kozicki).
ORZEŁ: Roczniak – Damian Hebda, Siemieniec, K. Ogar, K. Gurgul – Rylewicz, Ł. Hamowski, M. Hamowski, Dominik Hebda – Przeklasa (70 B. Ogar), F. Gurgul (60 Bojdo).

Krakus wygrał ten jednostronny mecz tylko 3-0, a powinien wygrać zdecydowanie wyżej, zabrakło jednak skuteczności. Goście w zasadzie ani raz nie zagrozili bramce nowohucian.

Gospodarze zdobyli do przerwy jednego gola, z karnego podyktowanego za faul na Ciastoniu. Jedenastkę wykorzystał Kuziel. Na początku II połowy podwyższył wybijający się zawodnik spotkania Ciastoń. On też asystował przy trafieniu Kuziela pieczętującym wygraną Krakusa.