Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy starsi > Liga Małopolska JS
Młoda Wisła lepsza od Ruchu2012-03-25 16:40:00

Młoda Wisła wygrała drugi mecz z rzędu. Tym razem podopieczni trenera Kulawika rozprawili się z Ruchem Chorzów.

Młoda Ekstraklasa: Wisła Kraków – Ruch Chorzów 3-1 (1-0)

1-0 Pułka 40
2-0 Masiuda 62 (karny)
3-0 Kamiński 75
3-1 90
MŁODA WISŁA: Jovanić – Moskal – Uryga, Arian, Paljić – Pułka, Michalski (60 Kaganek), Masiuda, Stanek – Szewczyk, Kamiński (78 Karłowicz).

Do przerwy młodzi wiślacy prowadzili 1-0 po golu Pułki. Skrzydłowy Wisły dobrze przyjął na pierś podanie ze skrzydła i uderzeniem z woleja pokonał bramkarza gości.

Po przerwie rezultat podwyższyli Masiuda z karnego oraz Kamiński, który tym razem grał od pierwszej minuty jako wysunięty napastnik. Ruch, który końcówkę meczu grał w dziewiątkę, honorowego gola zdobył w ostatniej minucie po rzucie karnym.