Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Juniorzy młodsi > I liga (Tarnów I) JM

Zorza Zaczarnie - Okocimski Brzesko 0-5 (0-0)

0-5 Babraj 71

Sędzia: Radzik. Żółte kartki: Starzec, Płaczek – Duda.

ZORZA: Sztorc – Juza, M. Żuławiński, Pietrzak, R. Żuławiński, Płaczek, Libirt, Starzec, Szczurek (65 Trela), Madej, Czaicki.

OKOCIMSKI: Bączek – Paterek, Maciaś (64 Świerczek), Wawryka, Chudoba, Buchowicz, Grzesik (64 Gemza), Marcinów (55 Płaneta), Duda (68 Kołodziej), Szczygieł (34 N. Musiał), Legutko (34 Babraj).

W deszczowe niedzielne popołudnie na boisku w Śmignie odbył się mecz w ramach 6. kolejki. Toczył się Początek spotkania to przewaga gości, którzy dłużej utrzymywali się przy piłce i kilka razy zagrozili bramce Zorzy, lecz dobrze wypełniał swe zadania brakarz gospodarzy. Juniorzy z Zaczarnia próbowali grać z kontry i niewiele brakowało aby przyniosło to oczekiwany skutek, lecz w sytuacji sam na sam świetnie interweniował bramkarz przyjezdnych Bączek chroniąc swój zespół przed stratą bramki. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

Druga połowa świetnie rozpoczęła się dla juniorów z Brzeska; w 45 minucie po podaniu Macieja Marcinowa bramkę na 0-1 zdobył Paterek. Gospodarze jeszcze nie otrząsnęli się po stracie bramki, a już dwie minuty później było 0-2. Do wrzuconej w pole karne przez Dudę piłki najwyżej wyskoczył Buchowicz i główką zdobył bramkę. Nadal stroną przeważającą byli przyjezdni co potwierdzili kolejno w 55 minucie na 0-3 Babraj po podaniu Chudoby, w 70 minucie na 0-4 Musiał Norbert po indywidualnej akcji oraz w 71 minucie ustalając wynik meczu na 0-5 po podaniu Gemzy ponownie Babraj. Gospodarzom starczyło sił jedynie na pierwszą połowę, a w drugiej całkowicie oddali inicjatywę gościom z Brzeska, którzy odnieśli swoje szóste zwycięstwo.