Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Juniorzy młodsi > I liga (Tarnów I) JM
Turniej 17-latków, jak zwykle 11 listopada2012-11-10 22:23:00

W niedzielę, 11 listopada, odbędzie się w Krakowie już po raz ósmy tradycyjny turniej piłkarski juniorów (rocznik 1995 i młodsi) o przechodni Puchar Prezesa MZPN, a celem jest uczczenie Narodowego Święta Niepodległości.


W zawodach uczestniczą reprezentacje Krakowa, Tarnowa, Nowego Sącza i Małopolski zachodniej. Turniej zostanie rozegrany na boiskach Com-Com-Zone w Nowej Hucie.

W razie sprzyjających warunków pogodowych obowiązywać będzie system każdy z każdym. Równolegle na dwóch boiskach (naturalnym i sztucznym) odbywać się będą dwa mecze (2x25 minut). Pierwsza seria spotkań zaplanowana została na godz. 10.30, druga na 11.40, a trzecia na 12.50. Przy niesprzyjających warunkach zawody odbędą się na jednym boisku ze sztuczną nawierzchnią. Gry półfinałowe (2x35 minut) zaplanowano na 10.00 i 11.20, a o trzecie i pierwsze miejsce (2x30) o 11.45 i 12.55.

Składy poszczególnych reprezentacji:
KRAKÓW (kadra oparta jest na uczniach Wojewódzkiego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Nowej Hucie):
Krzysztof Barczuk (Wieczysta Kraków), Mateusz Borla (Nida Pińczów), Daniel Dębowski (Cracovia), Tomasz Dudek (Cracovia), Konrad Furtak (Wisła Kraków), Łukasz Furtak (Puszcza Niepołomice), Filip Jasiołek (Węgrzcanka Węgrzce Wielkie), Patryk Kołodziej (Puszcza Niepołomice), Krystian Kozieł (Orzeł Balin), Kamil Kuczak (Wisła Kraków), Kacper Kyrcz (Hutnik Nowa Huta), Przemysław Lech (Wisła Kraków), Michał Nawratil (Krakus Nowa Huta), Sebastian Prochwicz (Hutnik Nowa Huta), Grzegorz Silczuk (Hutnik Nowa Huta), Eryk Stopka (Krakus Nowa Huta), Remigiusz Szywacz (Wisła Kraków), Jakub Wcisło (AP 2011 Zabierzów), Adam Wędzony (Pogoń Miechów), Łukasz Wójtowicz (Prokocim Kraków), Jakub Zawartka (Garbarnia Kraków)

NOWY SĄCZ:
Bramkarze: Damian Bartosz (Sandecja Nowy Sącz, 96), Piotr Tomasik (Sandecja, 95)
Obrońcy: Mateusz Ciągło (Dunajec Nowy Sącz, 95), Karol Sekuła (Dunajec, 95), Mirosław Matusik (Kolejarz Stróże, 95), Grzegorz Dutka (Kolejarz, 95), Mateusz Dyląg (Sandecja, 95), Michał Szeliga (Sandecja, 95), Bartłomiej Nowakowski (Sandecja, 96)
Pomocnicy: Damian Ligarski (Dunajec, 95), Dariusz Łukasik (Sandecja, 95), Kamil Lizoń (Sandecja, 95), Przemysław Szarek (Sandecja, 96), Maciej Kos (Kolejarz, 95)
Napastnicy: Dawid Janczarzyk (Sandecja, 96), Kamil Pawlik (Barciczanka, 95), Konrad Kołodziej (Barciczanka, 96), Mateusz Maj (Barciczanka, 95), Robert Mroszczak (Sandecja, 95)
Trenerzy: Łukasz Biernacki, Piotr Pietruch; trener koordynator: Andrzej Kuźma; kierownik drużyny: Władysław Janusz

TARNÓW:
Termalica Bruk-Bet Nieciecza: Patryk Michalczyk, Radosław Krupa
Wisła Szczucin: Patryk Rusek, Dawid Czaplak, Jakub Nytko
OKS Brzesko: Mateusz Ludwa, Seweryn Kania
BKS Bochnia: Daniel Bukowiec
Tuchovia Tuchów: Daniel Rąpała
Nowa Jastrząbka: Konrad Jaworski
Dunajec Zakliczyn: Maciej Kusiak
Dunajec Mikołajowice: Daniel Brożek
Olimpia Wojnicz: Rafał Mleczko, Wojciech Mącior
Unia Tarnów: Maciej Gurgul, Kamil Bachula, Jakub Szumlański
Szreniawa: Oskar Choma
REZERWOWY: Michał Matlęga
 
MAŁOPOLSKA ZACHODNIA:
Bramkarze: Piotr Socha (Astra Spytkowice), Mateusz Jurek (Janina Libiąż)
Obrońcy: Damian Pietraszewski (Skawa Wadowice), Arkadiusz Szostek (Unia Oświęcim), Mateusz Boba (Soła Oświęcim), Mateusz Niewczas (MKS Trzebinia), Kamil Wykręt (Unia Oświęcim)
Pomocnicy: Damian Piecha (Halniak Maków Podh.), Kacper Szczurek (Janina Libiąż), Krystian Dulowski (MKS Chrzanów), Jakub Bielawski (Janina Libiąż), Mateusz Wyka (Astra Spytkowice), Paweł Stuglik (Iskra Klecza), Tomasz Małodobry (MKS Trzebinia)
Napastnicy: Damian Ochman (Unia Oświęcim), Daniel Burdek (Kalwarianka Kalwaria Zebrz.), Krystian Kułas (Soła Oświęcim), Paweł Piskorz (MKS Trzebinia)


st




REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty